Leden 2013

Nemakat, flákám.

26. ledna 2013 v 15:29 | Lore |  Deník

Musím říct, že zvykat si na nový blog je opravdu nehorázně těžké. A je taky nehorázně těžké se fotit s bleskem, který tolik nesnáším. A proto se s bleskem nefotím. Nejsem duckfacinka :*
Zemřela prababička. Strašně mě to mrzí, dlouho jsem ji nenavštívila, přesto jsem ji měla tolik ráda, jak nám povídala básničky narážející na němce, vzpomínala na tehdejší dobu, nebo se jen na nás usmívala. Teď je s pradědou, a dívají se na nás shora. ♥
Minulou neděli jsem byla bruslit na ledě, fotku ani raději přidávat nebudu, musela bych se hanbou propadnout! Nebo ji přidám ;). Zítra jdu zase takže musím si vystužit prdelku, sice nepadám, ale náhoda je blbec.
Dneska má Nik. 15, happy b-day! Chcu mít taky 15, i když zase na člověka padají další povinnosti, budu ještě muset čekat na ten pošehnaný věk asi půl roku. Snad to přežiju.

Do té doby se můžou stát věci. Třeba by mě mohli konečně přijat na vysněnou zdravotní školu, musím říct, že je krásná, taková rodinná a vůbec z ní nemám strach, i když jsem viděla jejich rozvrhy a protočily se mi panenky, oni mají školu na 7!!! I tak mě ale ta škola neodradila.
Jinak jsem se taky regla na karaoketexty.cz, a poslouchám staré písničky Linkin Park, obdivuju Chastera, Mikea, všechny, nebo dislikuju playlisty belieberek:D Jsem hrozná, ale tento cukrouš mi neleze do noty, a každý má na něho svůj názor,..

Taky mě pořád Nik otravuje, jestli bych s ní nejela do Forum Nová Karolína (OC). Samozřejmě že chci, ale nemám čas, a když mám čas, nemám peníze. Ať se drahoušek nezlobí, ale já si na ni chci udělat čas, který by patřil jen ji.

A v pondělí mi mamuška konečně koupí moji vysněnou barvu na vlasy, takovou tu, co se časem smývá, nesnáším odrosty! V nugátové barvě.. Nechci to zakřiknout, takže budu říkat, že ze mě bude obluda roku 2013 :3. A všichni budou přede mnou utíkat, há!

Za půl roku to tady bude určitě vypadat jinak.. Někdy udělám recenzičku na BB Cream♥, nebo na jeden ultrakrutopřísný šampón na vlásky :3.
Zatím páčus, loučí se Lore :)*
Vypadám hrozně, a proto si zítra vezmu džíny a kabátek :D

Mokré sněhobití

9. ledna 2013 v 20:58 | Lore |  Deník
http://g.denik.cz/54/0c/wp-000271_denik-1024.jpg

Jak krásné je probudit se, a vidět bílou peřinu na zahradě. Nemyslím péřovou, myslím tu sněhovou. Dělá mi to radost,
že konečně napadl sníh. Cožpak to není pohádkové? Když si tak pomalu vykračujete na zastávku, potom na ní půlhodiny stojíte, nakonec čekání vzdáváte, a jdete domů s pocitem, že nikam nemusíte, nejel autobus.

A to se mi bohužel zatím nestalo, sice ano, sníh je. Ale jaksi roztává, místo krajkových vloček padají mokré kapky a teplota přibývá. Ach jo. Celý týden bych nazvala takový rozhodovací, ten kdo má ve škole známky mezi, je přezkoušen, kdo ne, je za vodou, nebo se utápí v smutku. Snad se mi povede vysvědčení uhrát na jednu dvojku.

Je pěkné, když vidíte někoho, kde se dívá do bílé zdi a potutelně se usmívá. Ještě že já to nedělám. (snad porozumíte).

Ach, přeju krásný víkend.

Setrvačnost žáka

4. ledna 2013 v 16:19 | Lore |  Deník
Po dlouhé době jsem šla (opět) do školy, a drahé učitelky nás mučily, jen aby z nás něco vyšlo, tedy nepříklad matematická funkce. Jestli to ráda lady Kožuchová (naše třídní nosí pořád kožešiny) nazpaměť, ať si de učit na gympl, o to ji na základce nestojím. Chápu, chce nás připravit, ale proč nás musí otravovat po Vánocích?
Aspoň že jsem prezentaci z fyziky uhrála na 1, i když se mě udělala úplného blbce. Přístě se na její stupidní otázky vykašlu! ;) Ale proč se rozčilovat, vždyť jsem se ani moc neztrapnila. A i tak, se svými spolužáky asi tak půl roku, a potom tradá, nový život. :) Jen nevím, jestli zvolit gympl, nebo zdrávku. Začly na ní teď padat hrozné (snad) fámy.

Snad také nemáte problémy a jste na své škole spokojeni, nebo pokud přestupujete, tak ji máte už vybranou.
Snad si všichni užijeme poklidný víkend, přeju vám ho.

•Začíná nová kapitola..

2. ledna 2013 v 15:53 | Lore |  Deník
K založení nového autorského blogu, mě inspirovala jedna silná osoba, věčně optimistická, veselá a nad věcí. Chci být jako ona. Měla za sebou těžké časy, ale i přes to se přes ně přenesla, a žije životem plným nezapomenutelných zížitků.
Nechci ji kopírovat. Chci být smířená s životem jako ona, a vychutnávat si život plnými doušky.
Musím přiznat, v tomto světě nejsem úplný nováček. Bloguji asi už tři, čtyři roky, měla jsem pár blogů, které byly většinou o mé největší zálibě, hře The Sims, se kterou jsem vyrůstala od mala. Ostatně jeden blog ještě provozuji, ale jelikož na něj moc času nemám, a vím, že ta záliba nebude na dlouho, založila jsem si do zásoby ještě tento blog, který poslouží jako můj deník, má kniha, moje album.

Psát vám o mě nic moc teď nebudu, stejně se to z článků dozvíte, kdybych to všechno vyslepičila teď, neměla bych potom o čem psát. Ale dobře, něco vám o sobě povím.

Mé město je Ostrava, sice bydlím ve vesnici poblíž, kterou by někdo nazval "prdel světa", sama ji moc nemám ráda, takže své bydiště nazývám Ostravou. Tento rok mi bude 15, a moc se netěším, přibydou další povinnosti. Jsem malá, realistická, tišší a hlavně upřímná modrooká brunetka, trošičku oplácanější (už na tom pracuju), a pro některé nesymptatická. Mám ráda hudbu, třeba klasickou, sice se na autory nedívám, ale třeba ráda si poslechnu Beethovena. Taky mezi mé oblíbené interprety patří Linkin Park, Lady Gaga, nebo raper Eminem. Ráda píšu, sice ne každého má slova nadchnou, ale je to můj koníček. Fotím, i když s obyčejným digitálním foťákem se toho moc nafotit nedá, a mám ráda umění. V pokoji mi sice žádný obraz nevisí, ale jakmile přijdu k babičce, celé minuty hledím se zatajeným dechem na obraz pana Švece, na kterém vyobrazil kytici šeříku. Mám fóbii z pavouků, a chroustů a takové malé havěti. Když jsem byla malá, přála jsem si být módní návrhářkou. Ovšem teď se na minulost dívám z úsměvem,-nemohla bych být, a jdu do života s jiným cílem, vystudovat medicínu a stát se skvělou stomatoložkou.

Blog

2. ledna 2013 v 14:08
Diary
I♥it
Články
Favourite:
X