Únor 2013

Deutsch?

28. února 2013 v 17:56 | Lore |  Deník
Foťák stávkuje, webka to chrání.
Chtěla jsem udělat nějakou tu recenzičku, ale nefunguje mi foťák, takže byste mi ten zázrak nevěřili.

V úterý jsem si byla potvrdit přihlášku (to už jsem psala) a potkala jsem starou známou ze školky, Domču:D Včera jsem si ji přidala na FB, a prokecaly jsme večer, takže super-chce se mnou jít ven a já nemám čas. Vůbec nemám čas:D Teď sice sedím na noťasu, ale jinak vůbec. To zas budou drby jaká jsem šprtka.

Zítra píšeme z literatury (no super2), a já to vůbec neumím, vzpomněla jsem si na to až dneska. Nejhorší je, že učitelka tam dá nějaké ukázky, a bude chít vyznačit prvky poetismu, symbolismu, impresionismu, dekadence, futurismu, dadaismu, surrealismu a já nevím čeho ještě! To se prostě za den nenaučím, i kdybych měla stát na hlavě. Měla bych si založit diář, už s tím "na poslední chvíli" jsem hrozná. Dneska jsem dostala 1-2 z přírodopisu. Kvůli toho, že jsem nenapsala rozdíl mezi vrstevnatostí a břidličnatostí a že jsem travertin označila za přeměněnou horninu. Jsem zvědavá jaké budu mít vysvědčení, když mám z př 1,2,1-2,2-3,4 :DDD

Asi mi začíná hrabat, ale vracím se do let, kdy sestřenka poslouchala Tokio Hotel, a mi to strašně lezlo na nervy, když si je pořád pouštěla dokola. To bylo mé.. devítileté já? Teď mi to naštěstí neleze na nervy, i když nové písničky TH mi už nějak do noty nepadají, třeba Automatish, World behind my wall,.. Mám ráda Durch Den Monsun a Schrei, což byly asi důvody proč jsem se dala na německý jazyk (+nechtěla jsem se učit azbuku). Dobře, řekněme tomu jednoduše, poddávám se nostalgii, vzpomínám, jaké to bylo.. :)
Snad se mi foťák konečně uzdraví, páč mě to nebaví, webcam je hrozná, a ... foťák 4EVER, no..;D

Přišly Vřesinky..

26. února 2013 v 20:04 | Lore |  Deník
Jsem utahaná a unavená z gymlu, dělala jsem zase kurz, - dnes naštěstí po nás nechtěli nějaké p*čoviny (pokud opomenu učitele na OSP, který nám 10 minut z 45 povídal o Bělorusku-nechápu pointu).

Lidi, už se doslova těším na střední. Vím, budou mě všichni od toho odrazovat, jaká je to makačka a tak, ale já už na základku prostě seru. Učit se pro nic je na nic. Tam alespoň budu mít víru, že mě něco bude. Učit se nějaké podělané horniny teď mi v ničem nepomůže. Proč je to tak těžké, proč jsem tak malá, a proč jsem tak nezajímavá?

Začínám už přemýšlet o tom, že bych se na kariéru zubaře vybodla, a že bych šla na všeobecného nebo dětského. Možná ještě s nějakým jiným zaměřením, ale chtěla bych mít ten titul MuDr. Ano, myslím až hooodně dopředu. Třeba skončím na učňáku, budu sedět za pokladnou a pípat vám kuřata v Kauflandu. Budoucnost je nejistá.

Od té doby, co mám ty kurzy, je toho všeho na mě moc. (Že by přišla zodpovědnost?) Učím se jak splašená, i když máme po vysvědčení a přijímačky jsou pro nás přednější. Jsem magor, a učení mi přináší divné úspokojení. Ach.

Tento týden experimentuju s vlasama:D V neděli jsem si je umyla, takže v pondělí jsem je nakulmovala, potom jsem spala s "uzlíkama" na vlasech, a dnes zkusím proplétaný copek, chtěla bych dojít k "mačkanému" stylu vlasů. Prostě něco jako když si dáte na talíř čínské nudle :D

A rána pro mě>ségra je nemocná (chřipka), bude doma CELÝ týden, a na mě nejdou vidět ani příznaky chřipky. Bože, ty mě asi miluješ, když mi nedopřeješ chřipajznu.

Baj, a příští článek bude asi konečně o what I ♥, páč mi nejde foťák, chce pořad vyměňovat baterku (asi ho to uspokojuje), a mě to nebaví.

Nemoc, nemoc, nemocní..

25. února 2013 v 18:22 | Lore |  Deník
Lidičky, moje tělo si dělá co chce, a já jsem z toho na větvi. Mění se mi plnost nosu, někdy má ostré rysy, někdy akorád, mizí mi znaménka, a dokonce se mi dělají uhříky a milie. Jsem z toho na větvi. Na větvi naší obrovské sosny co máme vedle baráku.

Oslavu jsme přežila, ale jako no.. První 4/5 jsem přežila, docela jsem se držela, ale jak odešla návštěva, nahnala jsem do sebe 3 česnekové jednohubky :3. Já prase. Ale babička dělá prostě boží zákusky (škoda, že jsem je necvakla), boží šátečky, boží pomazánky. Na bruslák jsem nešla, na ségru něco lezlo, a jak se ukázalo, leze všechno na všechny, jen na mě nic! :X

Učitelka ze zeměpisu si vzala nemocenskou, nevíme proč, ale škola přijala další novou učitelku, nějakou povědomou blondýnu, ta je sice b pohodě, ale mámi ji i na tělák, takže noo, why? Určitě bude po nás chtít stojky, přemety, kotouly plavmo apod.

Zítra ještě musím zajít k doktorce pro potvrzení, přihláška dokonána-budu si dávat přihlášku na gympl a zdravotní školu(zdravotnické lyceum). Hrozně ráda bych studovala medicínu, ale chtěla bych se vyhnout gymplu. Mám já to hrozný :D A na soukromou školu jít nemůžu, naši nejsou milionáři :/ Už jak jsem prorokovala, že půjdu na PORG, tak mě vypískali. (Dobře, nebylo to moc reálné, 76 000/rok)

Achjo, zítra píšeme z přírodopisu, a ještě mám kurzy, takže hmm. Nechápu, že jsem se ještě psychicky nezhroutila. Vlastně jsem zhroucená pořád. Danke Nik, ty můj psychologu :*

Snow? Snow :(

23. února 2013 v 12:49 | Lore |  Deník
Sněží, sněží, sněží, a mě to ohromě štve, protože už od Vánoc si brousím zuby na nové jarní botky! Noo.

Dneska má děda a bratránek oslavu, takže nic moc, oslavy moc nemám ráda, ani ty vlastní. (Teď jsem se zase koukla z okna ven->pořád sněží!!) To zas bude rána na moji dietu, ale nu což, oběd zdlábnu a to co bude na stole-na to se budu jen dívat, protože když jednou ochutnám, jím potom pořád (příkladem jsou třeba chipsy). A zítra buď opět na bruslák, nebo šprtat, šprtat, šprtat.

Už mě to hodně, ale hodně unavuje, deprimuje, a čekám, kdy na mě padne deprese, že se budu chtít zabít (depresi jsem už měla). Snad to spraví nějaká novinka, třeba si opět obarvím vlasy, protože se mi barva už smyla, což mě opravdu vytáčí, nebo nalakuju nehty, nebo objevím nový způsob líčení a tak..

Předchvílí mě dobolel podbřišek (DÍKY IBALGINE!), takže už jsem fit, nesnáším to období. (opět se dívám z okna, pořád sněží) Už se těším na léto, až budu popíjet nealko Mojito, ležet na lehátku, a opalovat se (nee, já chci být bílá!), a plavat si v bazénku a chodit nakupovat, stavit se do kina s Nik, či Hany.. :) Snad bude léto 2013 awesome.


We know who he is

20. února 2013 v 17:22 | Lore |  Deník
Přijde mi, že čas potom, co přijdu ze školy strašně rychle ubíhá, nemůžu vůbec nic stihnout, teda až na dnešek, zítra konečně nic nepíšeme. Vezmu to od včerejška.

Škola nic moc, tělák-hrůza, a potom jsem měla s Nik 3 hodiny kurzování na gymplu s příšernýma učitelama. Chápu, že už jsou unavení po celém tom dopoledni (já jsem taky unavená!), ale nemusí po nás řvát a buzerovat, že něco nevíme, když ho navíc za to platíme. Grr. Chodím na kurz ČJ, M, a OSP, ale včerejšek mě opravdu dodělal! Na OSP-klidná učitelka, v pohodě, v M-takový divný frajírek, který holkám z kurzu říká "děvušky" (boooožžeeee!!! :DD) a na ČJ jsme měli takového.. MUŽE, jak si přezdíval, v tom kurzu v naší skupině byl jen jeden kluk, tak ho ten debil (učitel) pořád vyzdvihoval, a prohlašoval, že jsem muži lepší než ženy, a že děvčata jsou slepice atd. Nakonec si ještě dovolil vsuvku, že jemu bratrovi je 40, a že jeho bratr je starší než on, abychom si nemysleli, že mu je 40 (tomu učitelovi). S Nik jsme uvažovaly, že asi hledá nevěstu, když nám říká, že mu ještě není 40, a není ještě k zahození (ps. lidé přes 40 nejsou k zahození). Já už ho nikdy nechci na hodinu, nikdy, a na ten gympl nepůjdu. Že bych se šla oběsit?

A dnešek. Učitelka na chemii má nějakou infekci, takže škola přijala novou učitelku. A je to teda kozina (nechci to říkat nějak.. ošklivě). Ona neučí špatně, ale už jsem si zvykla na styl učení naší učitelky, ne tadyté hvězdy. Ne, ne ne. Nechci ji. Zvykat si na novotu chci až na SŠ. Ps. dostala jsem z English Essay Food za 2!!! Nééé. :'(

Zítra má moje ultrahustá antimoderní mamuška svátek, a můj 1. blog má narozeniny. Takže budu muset (s nadšením) naklusat do Hrušky, a koupit nějakou lacinou bonboniéru, nebo budu mít výčitky do konce života. Možná ten obchod stihnu ještě dneska, potřebujeme nakoupit jídlo.

A pozor, diet. Naučila jsem se pít vodu. Sice ji nepiju jako minerálku, ale už mi prostě chutná. Dávám si ji do sodastreamu, protože bez bublinek prostě nehraju. I DRINK WATER.
Water=0 kcal♥

Jinak.. proč jsou všichni krom mě swag? :D I am original :*

It's easier to run

17. února 2013 v 17:42 | Lore |  Deník
Lidi, obdivuju, že se mi dokázala fotka nahrát:D A tak přidávám jen jednu:)
Tento týden pohoda, klídek, tabáčik.. Celkem nic moc nového, kámi (kamarádka) má pořád problémy a já nic. Jo, jedna ehm. kámoška si koupila černé sako, které jsem chtěla já, a první kámi mi vyčítá že nenosím své lososové sako. Hej já nechci mít v podpaží kolečka o průměru 30 cm! Protože nosím docela teplý kabátek, měla bych ještě sako a pod to ještě triko! Tak to bych nepřežila, sorry Nik, ale vytáhnu ho na jaro/léto.

Ve čtvrtek(?) se mi utrhl drátek co jsem měla na zubech po rovnátkách, takže budu muset někdy v březnu zajít na ortodoncii, a nechat si to tam znovu implantovat. Nesmím jíst holt jablíčka no..

Moje superúžasná nicmoc módní maminka se pomátla, a udělala na víkend bramborový salát s řízky. A to na mou dietu jako když si řeknete, že jste vegeterián, a stejně si dáte nějakou dobrou masovou rolku. Takže teď mám v pase beztak 105 cm:D Nechci vidět jak to budu shazovat dolů! Maminko moje, zachraň mě!

Dneska jsem byla s tatí a Kačkou (sister) na brusláku, a musím říct, že je tam jeden opravdu pěéékny pořadatel:3 Nemyslím někoho kolem 40;), ale kolem 20, s takovým tím ostnem v uchu (hej vypadá to dobře!). Ale nebyl tak dokonalý, daly se od něho odtrhnout oči.

Teď se musím učit na poje*anou angličtinu, i když ji obyčejně miluji, ESSAY:FOOD mi ji dokonale znechutila, taky občanka, nechápu co se mám učit a na co čučet dřív! A zeměpis nějak už zmáknu, s tím si nedělám hlavu;)

Už jsem zde psala, že na karaoketexty.cz mám tu nejlepší rodinu na světě ♥ ?


Tak v pohodě

12. února 2013 v 20:21 | Lore |  Deník
Tralalá, osprchovaná, umytá, plná dojmů z kurzu.
Dneska jsem byla na tom kurzu, jak už jsem již psala, dávám si lekce na jednom gymnáziu, abych na ty přijímačky jela dobře (divná věta, ale mazat ji nebudu). Lidé jsou moc hodní, všechno vysvětlí, ahh♥. V jedné skupině je nás asi kolem 13, jsou tam samí šprti, takže to není divný, když mlčím, protože to nevím, protože mě hned někdo překřičí. Konečně jsem pochopila jak na OSP úlohy. Nik♥, chudáček, se možná cítí jako hlupáček, ale ona to časem pochopí. Taky dělám chyby, neustále.

Mám nový papučky, ale mám divný nohy:D

Takže, musím říct, že jsem happy, 1. kvůli těm kurzům, 2. jooo netloustnu jak nějaká prasnice:DD Za ten týden jsem přibrala jen 30 dkg:D Oléé!
Pokračuju v dietce, takže yeah. Docela se divím, že se kvůli tomu moc nestresuju.
Nemám moc co psát, naposledy jsem psala v....neděli? Takže se toho moc nestalo:)
Pac a pusu :*

Už zase!

10. února 2013 v 14:08 | Lore |  Deník
(Ano, maminka mě narvala do hrozné, přímo obrovitánské bundy v černé, která situaci nijak nezachránila. A rukavice mám napů sundané, nebojte, nemám obří ruce:DD)
Takže prázdniny mi končí (na prdel toto!!), už se zas úplně těším, jak si tak našmakuju do školy a svěřím do rukou naší děsivé třídní. Nojo, neměla bych ji pomlouvat :D. Týden nabitý jak něco, recitační soutěž, opět mám Sládkovo Slunce za západě, 45411658 pracovních listů, jeden debilní kurz na gymplu, stejně se tam nedostanu tak co, a 2554654 hodin prosezených ve škole. A 8752 hodin prosezených doma u knížek -.-

Chci pryč z tohohle světa plný zmijí, oblud, tuků a kalorií.

Vlastně jsem neporeferovala, co se stalo celý týden.
Takže; od neděle do středy jsem byla se ségrou u babičky. To bylo samé vepřo-knedlo-zelo, svíčková, holandské řízečky,... Je mi z toho zle jak na to myslím. A to jsem se rozhodla držet dietku! A houby z toho! To se fakt nedá, když vás někdo pořád nutí jíst takovéhle to...jídla. A v pátek taky, my si výjdeme na procházku na hory, uchodíme 10 km, a já si dám v restauraci horkou čokoládu se šlehačkou. Jak by řekla Nik, přes hubu č... mi, ale tak co jsem měla dělat. V 2. restauračce jsem se mírnila a dala si brusinkový čajíček, ten je opravdu božský. Měli jste někdy jahodový čaj? No fuj. V sobotu měla babička narozeniny, takže zas oslava (calories, calories, calories!). A dneska jsem byla na brusláku a rozjela jsem to tam jak v Ledovém Ostří:D Tak ne. Jela jsem jak po*raná.

Venku sněží jak v peřině, což je hrozná zpráva, já se totiž už strašně těším na léto♥. Plavky, mojito, swimming.
Dneska jsem poslechla písničku od Nirvany, není to tak špatné :3, a znovuzrodila Depeche Mode. :D Jsem hrozná obluda.
Michalka (okay, Lore) totiž zjistila, že písničku zremixoval Mike Shinoda, nebo Joe Hahn z Linkin Park:D Oo já jsem si říkala, že to má nějaký známý nu metal nádech. Musím říct, Mike nebo Joe je šikulka a moc se mu remix povedl:3 Originál je sice originál, ale jsem v období, kdy prostě poslouchám toto, takže tečka.

Mějte sa♥, možná bych mohla konečně udělat tu recenzičku, či videorecenzičku, ale nemám moc kvalitní webku, a foťák taky moc ne:D Vyzkouším, a pak to bude ;).

Nudný život žáka, jen mě

7. února 2013 v 12:38 | Lore |  Deník

Tak co prázdniny u babičky? V pohodě, konečně si teď užívám kyslík a proudy wifi:D Chtěla jsem se učit na přijímačky, ale každé úterý budu mít kurzy na gymplu, takže budu mít učení nad hlavu. Teď trošku přemýšlím, že bych na gympl šla, ale na nějaký menší. Ale tam zase ti úplně nezaručí, že se na výšku dostanu. A na zdrávku chci jít, protože si nevěřím, že mám na výšku, a tak maturita ze zdrávky je více než maturita z gymplu. Já pořád nevím, nevím, nevím. Ale asi na zdrávku půjdu, a budu se muset doučovat fyziku, aby mě potom přijali na výšku. A pokud ne, tak budu v prdeli.

Tak, to byl trošku skeptický odstaveček o škole, a jdu dál.
U babči jsem poslouchala Ulici, no né, už dvakrát zahráli Linkin Park! :D I když mě to moc nenadchlo, že hrají v takovým..seriálu, i když Ulice není špatnám, ale já prostě nemám ráda ty malé herce, tzv. Frantu, Aničku, atd. a ty jejich fráze "hustej", "bomba", atd. Scénárista v tomhle přehání, hercům jejich nadšení prostě nebaštím. Taky jsem zkoukla Ordinaci, doktor Hanák má obarvené vlasy (před časem mu lezly šediny, a teď nic?), jinak nic moc. Bavila mě více Růžovka 1, než 2.

Ostravákům se šinou prázdniny ke konci, a děcka z dalšího kraje se připravují na perný týden.. Ach jo, zase budud muset do školy, poslouhcat ty kydy všude, přemýšlet, co si mám vzít na sebe, malovat ten svůj ksicht, a taky šprtat, šprtat, šprtat. Už to chci mít za sebou, a připravovat se do prváku na střední. Dokonce jsem měla o ní sen! I když, moje budoucí střední škola určitě nebude stará stodola, jak se mi ve snu stalo. Nebo snad jo? Néééé. Nepotřebuju interhotel, jen nechci chajdu plnou cikánů a bezdomovců. Nic proti, asi víte jak to myslím.

Konečně jsem si udělala pořádek ve věcech, vyhodila úžasnou řasenku, bohužel vyschlou, od Dermacolu Pump Up(mají úžasné a kvalitní věci!), nejraději bych ji vytáhla z koše a urvala z ní ten božský štěteček a vyměnila za jinou mascaru.

Jsem hnusná, malá, blbá, tlustá a nudná dívka. Ještě že to podpatky jistí!
Ps.Já ji asi fakt vytáhnu z toho koše! :D