Duben 2013

Fuckin polka dots

17. dubna 2013 v 21:16 | Lore |  Deník
Bolí nohy, bolí duše.
Dneska jsem byla s my dear daddy and mummy v šopinu, kvůli blížícím se taneční.
A co jsem koupila? Jedny puntíkované (co mě to doprdele napadlo?!!!) šaty z Tally Weijl, boty z H&M, naušnice z H&M, sluneční brýle z C&A :) Jsem zmožená, bolí mě nožky až u svatého Petra, jsem unavená z maminého remcání typu:"To je hnusné", "Co to je za materiál", "To je jak pro starou babku".. Podobné komentáře se mi promítaly v hlavě taky, ale já jsem je neříkala nahlas před celým obchodem. Drazí lidé, kde mám sehnat šaty? Fakt jsme prošli skoro všechno, ale dívčí šaty, které opravdu za něco stojí, jsou jen v Tally Weijlu. Možná jsem neprošla celý Shopping park, ale zatím všude bída:D Takže ty šaty mi vybrala maminka, a mi už je to vlastně jedno, budu je mít 1× až 2×, protože prostě budu muset nosit sukně a halenky, protože do té doby musím zhubnout děj se co děj!
:D Teď jsem snědla jogurt a mám chuť si strčit prst do krku. V šopinu jsem si i dokonce dala kopečky zmrzliny jahodovou+limetku, ne jako obvykle - moje oblíbená kombinace- čokoláda+karamel. Ode dneška jím na školním obědě max. 2 knedlíky(ono když vám jich naloží na talíř dvakrát víc, je vám jich líto je odnést k okýnku)! Za začnu opět pít vodu-vynechala jsem, protože se mi ji nechce bublinkovat sodastreamem :D.
Nebudu líná, zapojím sklapovačky jako kdysi, a půjde to jako po másle!
Btw. dneska jsme si dělali svičné přijímací testy z čj, a měla jsem 89%, což je asi nejvíc:D Mohlo by to být víc, ale mě jako slovesa modální a pomocné do hlavy nejdou:D.
Rozhodla jsem se, že po přijímačkách se více zaměřím na jazyky, myslím tím angličtinu a němčinu, protože jsem to celé roky dost flákala, učila se jen když jsem musela, a vlastně si uvědomuji, že to jsou docela fajn jazyky, takže se to budu snažit doučit, když jsem teď uvízla na mir, dir, uns, euch atd.
Myslím, (tedy doufám,) že se mi to povede. Ať se povedou i Vám vaše plány :)*

Stay

16. dubna 2013 v 20:58 | Lore |  Deník
Když sedíte ve vodivé krabici, z dálky vypadáte jako Brownův pohyb, vedle vás těleso chvěje ve známém rytmu a 99%voda s 1%soli se pohybuje směrem ke gravitaci Země.
Powerless.

Bože, dej mi sílu udělat přijímačky, dej mi sílu, ať tu matiku zvládnu, nebo mě picne, a já se rozpadnu na 548525 částeček.
Good Luck.
Nezná nikdo tu písničku, co hraje když je na Prima Cool reklama na re-play tento týden? Je od Rihanny, ale za nic nenajdu tu písničku.

Daleké

9. dubna 2013 v 21:09 | Lore |  Deník
Take me everywhere.
Nejsem přepracovaná, jsem unavené. Ze všeho. Ze školy, z rodiny, z rodinných akcí, z Velikonoc, z blogu, z jídla, z oblečení, z kamarádek, z kurzů, z přijímaček, ze mě! A k tomu se mi dělá na čele a bradě sexy uhr. Já zase budu kočka ;)
Den ubíhá za dnem, a přede mnou stojí drahé a všemi opěvované přijímačky. Bude to těžké, na gymplu je dělám z ČJ a Lit, M, OSP. A na zdrávce jen z ČJ a M. Čekala jsem, že alespoň na zdrávce by mě mohli přijat bez přijímaček-já najivka! :D Mám se na co těšit.
-Totiž, dneska jsem měla kurzy a oni nás testovali. Měli jsme asi 12 příkladů na 40 minut, a já stěží měla 6 dobře. Fuck yea. Měla bych zapracovat, když mě to za 2 týdny čeká naostro.. ale mi se tak nechce ;) Chci mít důchod a válet se na pohovce, popíjet kafčo (tak kakao), koukat na Rosamunde Pilcher a brečet jak želva. Ano, do té doby mě čeká ještě dlouhá cesta.
____________________
Tak trochu koketuji s představou, jak se vypravím do Prahy. :D Byla jsem tam jednou, a to ještě se třídou a s netrpělivýma učitelkama. Horko, vedro, polámané záda, obvěšená taškama, pořád v poklusu. Sama bych asi nejela, ale co tak naše zviklat? Do chorvatska, ani na slovensko beztak nepojedeme.. Hmm.
_____________________
A ještě jsem se zapomněla zmínit o taneční výchově. Ta mě, a mé drahé spolužáky(-krom Jarka trošku tragická story, měl autonehodu (-pokud si pamatujete reportáž z TV, o nehodě na Svinovských mostech v Ově) a je v nemocnici), čeká taneční výchova. To znamená podpatky, šaty a miš maš pohyby. Nemám ani boty, ani šaty (ani na závěr ani na lekce). Moje matka (!) mi je chce koupit v Polsku na tržici (nebo jak jinak bychom tomu mohli říkat), protože nesnáší obchodní domy v Česku. Jsem její ubohá oběť. Stejně nic nekoupím, nemám stejný vkus jako ona :D

Víte co, já se loučím, přiblížila se devátá hodina a blíží se desátá, což já už musím být v 9 v posteli. To si taky myslí moje matka, že čím dřív půjdu spát, tím budu ráno čilejší (houby s octem a s jahodama!) .
Pa. :)
KEEP CALM
AND
LISTEN
LINKIN PARK