Daleké

9. dubna 2013 v 21:09 | Lore |  Deník
Take me everywhere.
Nejsem přepracovaná, jsem unavené. Ze všeho. Ze školy, z rodiny, z rodinných akcí, z Velikonoc, z blogu, z jídla, z oblečení, z kamarádek, z kurzů, z přijímaček, ze mě! A k tomu se mi dělá na čele a bradě sexy uhr. Já zase budu kočka ;)
Den ubíhá za dnem, a přede mnou stojí drahé a všemi opěvované přijímačky. Bude to těžké, na gymplu je dělám z ČJ a Lit, M, OSP. A na zdrávce jen z ČJ a M. Čekala jsem, že alespoň na zdrávce by mě mohli přijat bez přijímaček-já najivka! :D Mám se na co těšit.
-Totiž, dneska jsem měla kurzy a oni nás testovali. Měli jsme asi 12 příkladů na 40 minut, a já stěží měla 6 dobře. Fuck yea. Měla bych zapracovat, když mě to za 2 týdny čeká naostro.. ale mi se tak nechce ;) Chci mít důchod a válet se na pohovce, popíjet kafčo (tak kakao), koukat na Rosamunde Pilcher a brečet jak želva. Ano, do té doby mě čeká ještě dlouhá cesta.
____________________
Tak trochu koketuji s představou, jak se vypravím do Prahy. :D Byla jsem tam jednou, a to ještě se třídou a s netrpělivýma učitelkama. Horko, vedro, polámané záda, obvěšená taškama, pořád v poklusu. Sama bych asi nejela, ale co tak naše zviklat? Do chorvatska, ani na slovensko beztak nepojedeme.. Hmm.
_____________________
A ještě jsem se zapomněla zmínit o taneční výchově. Ta mě, a mé drahé spolužáky(-krom Jarka trošku tragická story, měl autonehodu (-pokud si pamatujete reportáž z TV, o nehodě na Svinovských mostech v Ově) a je v nemocnici), čeká taneční výchova. To znamená podpatky, šaty a miš maš pohyby. Nemám ani boty, ani šaty (ani na závěr ani na lekce). Moje matka (!) mi je chce koupit v Polsku na tržici (nebo jak jinak bychom tomu mohli říkat), protože nesnáší obchodní domy v Česku. Jsem její ubohá oběť. Stejně nic nekoupím, nemám stejný vkus jako ona :D

Víte co, já se loučím, přiblížila se devátá hodina a blíží se desátá, což já už musím být v 9 v posteli. To si taky myslí moje matka, že čím dřív půjdu spát, tím budu ráno čilejší (houby s octem a s jahodama!) .
Pa. :)
KEEP CALM
AND
LISTEN
LINKIN PARK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *AnetWolfLun* *AnetWolfLun* | E-mail | Web | 15. dubna 2013 v 19:18 | Reagovat

Wow, obsáhlý článek :D a dokonalý obrázky :D
co dodat? škola je zlo -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama