Fuckin polka dots

17. dubna 2013 v 21:16 | Lore |  Deník
Bolí nohy, bolí duše.
Dneska jsem byla s my dear daddy and mummy v šopinu, kvůli blížícím se taneční.
A co jsem koupila? Jedny puntíkované (co mě to doprdele napadlo?!!!) šaty z Tally Weijl, boty z H&M, naušnice z H&M, sluneční brýle z C&A :) Jsem zmožená, bolí mě nožky až u svatého Petra, jsem unavená z maminého remcání typu:"To je hnusné", "Co to je za materiál", "To je jak pro starou babku".. Podobné komentáře se mi promítaly v hlavě taky, ale já jsem je neříkala nahlas před celým obchodem. Drazí lidé, kde mám sehnat šaty? Fakt jsme prošli skoro všechno, ale dívčí šaty, které opravdu za něco stojí, jsou jen v Tally Weijlu. Možná jsem neprošla celý Shopping park, ale zatím všude bída:D Takže ty šaty mi vybrala maminka, a mi už je to vlastně jedno, budu je mít 1× až 2×, protože prostě budu muset nosit sukně a halenky, protože do té doby musím zhubnout děj se co děj!
:D Teď jsem snědla jogurt a mám chuť si strčit prst do krku. V šopinu jsem si i dokonce dala kopečky zmrzliny jahodovou+limetku, ne jako obvykle - moje oblíbená kombinace- čokoláda+karamel. Ode dneška jím na školním obědě max. 2 knedlíky(ono když vám jich naloží na talíř dvakrát víc, je vám jich líto je odnést k okýnku)! Za začnu opět pít vodu-vynechala jsem, protože se mi ji nechce bublinkovat sodastreamem :D.
Nebudu líná, zapojím sklapovačky jako kdysi, a půjde to jako po másle!
Btw. dneska jsme si dělali svičné přijímací testy z čj, a měla jsem 89%, což je asi nejvíc:D Mohlo by to být víc, ale mě jako slovesa modální a pomocné do hlavy nejdou:D.
Rozhodla jsem se, že po přijímačkách se více zaměřím na jazyky, myslím tím angličtinu a němčinu, protože jsem to celé roky dost flákala, učila se jen když jsem musela, a vlastně si uvědomuji, že to jsou docela fajn jazyky, takže se to budu snažit doučit, když jsem teď uvízla na mir, dir, uns, euch atd.
Myslím, (tedy doufám,) že se mi to povede. Ať se povedou i Vám vaše plány :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama