Červen 2013

Naposled

29. června 2013 v 13:54 | Lore |  Deník

Příběh nekončí.

23. června 2013 v 14:28 | Lore |  Deník
"Aj keď nás dráhy ciest raz rozdelia,
boli chvíľu z nás tu priatelia,..."
Nikdy bych nevěřila, že to bylo tak lehké a že vůbec nebudu brečet. Tyhle řádky budou patřit ukončáku, o středě se zmíním dole.
V pátek jsme všichni museli povinně (až na jednoho, který si udělal Tour de Turecko) shromáždit v kinosále v Sanatoria Klimkovice, a nacvičovat naše závěrečné ukončení devítileté školní docházky. Až na pár gagů, které jsme udělali při odcházení, přicházení a stání se nám docela dařilo a vrátili jsme se domů brzy. Zůstala jsem u babičky, pak přijela mamka a jeli jsme k holičce, která mi udělala godness účes. Pak jsem na sebe nasoukala ty moje modré šatičky a na 16:00 vyrazila před dveře sálu. Všechno se zběhlo tak rychle! Jen jsme si sedly, začli jednotlivá vystoupení, flétna, harmonika, zpěv, prezentace, předávání pamětních listů, společná píseň - Příběh nekončí (ze Superstar).
To jsme za sebou měli. A dále nás čekalo taneční vystoupení! Fujky blujky! Naštějstí jsem zkazila jen Jive, takže dobrý, Polka se nám taky povedla ;). Až bude video, přidám, nebojte.
Prostě to uběhlo rychle, bez slz a ani jsem se nestihla nadechnout. Třídní ukončák, neboli tzv. "pařba" se konala hned potom, kde šla tak čtvrtina, jelikož to bylo strašně narychlo, a lítat až kamsi do Olbramic, kde jsem všehovšudy projížděla tak maximálně pětkrát, se mi fakt nechtělo!

O té středě.. Nechápu, proč jsem se bála jít do plavek. Šla bych znova, ale jedině se stejnýma lidma. V ARMY-LANDU docela klid, sice jsem byla špinavá jak něco, ale přežila, a ten aquapark! My GOD!! Pohlazení po duši, sice mi nešla otevřít skřínka (jsem nemehlo :D), ale úžasné, bavila jsem se se Sárou, jedinou holkou od nás ze třídy co jela a s Andy a s Liborem z béčka. Opravdu skvělé, bublinky, řeka.. No zajeďte si tam ;). Aqua Pallace Praha to není, ale i tak. Nechápu, proč jsme nikdy do Aquaparku se třídou nejeli :(. Asi někteří jedinci nejsou na tom moc dobře inteligencí.
Dneska jsem plánovala se vykoupat v tom našem bazénu na zahradě.. A co se nestalo? Začalo pršet, sakra! Tak snad někdy příště. Místo toho jsem si chystala učebnice na zítra, budeme je odevzdávat, a už je nikdy neuvidíme. Pff... Mám chuť poslouchat tuhle blbost (není to blbost:D), přitom ty děcka nenávidím. Spíš mi jde o to, že ukončuji jednu etapu života, začínám druhou. Není to až tak moc velký skok jak se zdá, ale když si uvědomíte, že někteří jedinci zůstanou se základním vzděláním a jdou už makat v 16 .. Otřepu se. Jsme ještě děti a převtělujeme se v dospělé. Je to smutné, tedy alespoň pro mě. Jdu poslouchat tu blbost (není to blbost!:D) a prostřídám to s I'll be gone od LP a do toho Macklemore, ať neupadnu do deprese raného věku ;). Adios mučáčos.

BTW. V úterý asi dostanu Lumijku;*


Ještě horší než setrvačnost

12. června 2013 v 20:41 | Lore |  Deník
Opět začnu vyprávěd od.. pondělí!
Jeli jsme teda do těch Velkých Losin, v mém životě už podruhé a nejsmutnější na tom bylo, že exkurze byla zábavnější než výlet do ZOO. Což je mi líto, ale je to asi i lidmi. Na exkurzi jeli co mají mozek na správném místě, i když někdo z nich nejel, byli jsme prostě rozumná skupina (haha). Překvapilo mě, že do Losin přijel i gympl z Havířova, kam chodí jeden můj internet friend:D Ovšem já nevím jak vypadá, takže jsem si ty děcka jen prohlížela (ano, asi si říkali, že jsem vadná), a dělala si o každém obrázek a tipovala jsem si který z nich ta osoba asi je. No, potom jsem zjistila, že v Havířově jsou dva gymply. Takže nevím. Největší bombou byl oběd, sedly jsme si s kamarádkou ke klukům z béčka, a já jsem zrovna seděla vedle takového exota... :D nasmáli jsme se, učitelka se za nás musela stydět, jak tam hýkáme smíchy:D.

Úterý taky takové uvolněné, druhou hodinu k nám přišel nějaký chlap s hadama, a ukazoval nám jejich sexy těla..Jo, nesnáším plaz, pavouky, hmyz. Brrr! A odpoledne jsme jeli s MUM nakupovat do LASA v Ostravě, kde jsem si koupila boty do taneční (já vím, nejsou to taneční boty, ale jsou pěkný) za pět stovek, mamka z toho byla skleslá že si nic nekoupila, tak jsme jeli do OC Futurum, do KiKu. Tý voleee:D Takové levné věci jste ještě nikde neviděli. Možná tak v sekáči. Koupila jsem si šedý jednoduchý svetr, hádejte za kolik. 55 kč. Tričko s křížem za 79 kč, náramek za 25 kč. Pak jsem si ještě skočila s Kačenkou (moje mladší sestra) do DM, kde jsem si koupila řasenku s mega velkým kartáčkem (jo, změnila jsem), antibakteriální gel a ségře lipgloss, ale líbí se mi, tak ji používám já ;).

Abych nezapomněla, to indiánské tričko jsem si koupila v sobotu v Polsku, za sto padesát! Omg :D

A dnes? Škoda mluvit. Měli jsme sraz děcek z Wigymu (Wichterlova gymnázia) z 1.D (pořád se s tím nemůžu vypořádat, že budu déčanka). Já ty lidi vůbec neznám, možná tak Karolínu ze stejné vsi, Verču z kurzu a Helenu z přijímaček, jinak nikoho. Jo ještě jednoho blbečka, kterému přijde směšné jméno "Pamela". Super, zjistila jsem, že jednu skřínku v šatně budou mít dva lidi. Jsem zvědavá s kým budu. Protože nikoho neznám, a ani nechci pomyslet na ten chaos co vznikne. GRRR.

Dny jsou čím dál rychlejší, blížím se ke konci. Je to divné, 9 let jsem ztrávila nad něčím, co mě dělalo dokonalejší, na co jsem byla zvyklá, brala jsem to jako součást života. A teď? Přestupní stanice na výšku, jak se vyjádřil pan ředitel, upraveně :D. Už na to nemám sílu to komentovat.

Makám, dělám denně sedy lehy, nahoru dolu, doprava doleva, všelijak... snad to 19. stihnu, jinak budu muset předstírat nevolnost, a to by mi neprošlo.

Back, ztrhaná, namíchnutná..

5. června 2013 v 16:07 | Lore |  Deník

Aloha.
Právě jsem se vrátila ze školy s velmi smutnou zprávou - 19. července jedu na výlet nejlepších žáků školy, a jedeme někam na nějakou vojenskou akci a potom do aquaparku! Ta učitelka mi to snad dělá schválně.. nemám výstavní postavu, a rozhodně nejsem jednou z nejlepších žáku, jen jsem byla na 3. místě v matematickém klokanovi, což je vše... Štve mě. Budu muset jít si koupit jednodílné plavky a začít cvičit, nebo budu doufat, že to dostanu, protože v těchto raných letech odmítám používat tampon. Snad mi to učitelka spolkne, nebo se prostě zastřelím!

Za druhé, včera jsem posílala učitelce prezentaci na dějepis, a ona mi ještě píše, že nechápe, jak jsem mohla dát, že StB pronásledovala třídního nepřítele. Ať pochopí, milá! Vždyť je to to samé.. -.- !!!! Příště se na ni vyseru a budu simulovat, i když to neumím. A ještě se budeme zítra fotit, buď ve společenském nebo ve třídních tričkách, což se mi nechce ani jedno, na šaty, co jsem si chtěla vzít, je zima a třídní trička jsou.. hnusné:D

A taky jsem byla včera na preventivní prohlídce! To bylo rodeo! :D Takže jsem zjistila, že nemám 164 cm, nýbrž 161 cm :D ale zato mě sestřička pochválila, že jsem zhubla ;). Bodík pro mě, srovnala se mi i klenba nohy, budu moct nosit podpatky (oooohhhh yeeeaaaahhh♥♥♥♥)! Ale mínus, křiví se mi páteř. Což má hodnotu mínut deset bodů. :(

Už za...25 dní mám narozeniny a dočkám se svého lovely, best, cool mobilu! :D Nojo, teď ale můžu jen snít, nadávat na dějepisářku, proklínat třídní, střádat plány jak se vyhnout výletu, a těšit se na prázdniny.
Asi začnu pracovat na wishlist, nebo tak něčem :)