Ještě horší než setrvačnost

12. června 2013 v 20:41 | Lore |  Deník
Opět začnu vyprávěd od.. pondělí!
Jeli jsme teda do těch Velkých Losin, v mém životě už podruhé a nejsmutnější na tom bylo, že exkurze byla zábavnější než výlet do ZOO. Což je mi líto, ale je to asi i lidmi. Na exkurzi jeli co mají mozek na správném místě, i když někdo z nich nejel, byli jsme prostě rozumná skupina (haha). Překvapilo mě, že do Losin přijel i gympl z Havířova, kam chodí jeden můj internet friend:D Ovšem já nevím jak vypadá, takže jsem si ty děcka jen prohlížela (ano, asi si říkali, že jsem vadná), a dělala si o každém obrázek a tipovala jsem si který z nich ta osoba asi je. No, potom jsem zjistila, že v Havířově jsou dva gymply. Takže nevím. Největší bombou byl oběd, sedly jsme si s kamarádkou ke klukům z béčka, a já jsem zrovna seděla vedle takového exota... :D nasmáli jsme se, učitelka se za nás musela stydět, jak tam hýkáme smíchy:D.

Úterý taky takové uvolněné, druhou hodinu k nám přišel nějaký chlap s hadama, a ukazoval nám jejich sexy těla..Jo, nesnáším plaz, pavouky, hmyz. Brrr! A odpoledne jsme jeli s MUM nakupovat do LASA v Ostravě, kde jsem si koupila boty do taneční (já vím, nejsou to taneční boty, ale jsou pěkný) za pět stovek, mamka z toho byla skleslá že si nic nekoupila, tak jsme jeli do OC Futurum, do KiKu. Tý voleee:D Takové levné věci jste ještě nikde neviděli. Možná tak v sekáči. Koupila jsem si šedý jednoduchý svetr, hádejte za kolik. 55 kč. Tričko s křížem za 79 kč, náramek za 25 kč. Pak jsem si ještě skočila s Kačenkou (moje mladší sestra) do DM, kde jsem si koupila řasenku s mega velkým kartáčkem (jo, změnila jsem), antibakteriální gel a ségře lipgloss, ale líbí se mi, tak ji používám já ;).

Abych nezapomněla, to indiánské tričko jsem si koupila v sobotu v Polsku, za sto padesát! Omg :D

A dnes? Škoda mluvit. Měli jsme sraz děcek z Wigymu (Wichterlova gymnázia) z 1.D (pořád se s tím nemůžu vypořádat, že budu déčanka). Já ty lidi vůbec neznám, možná tak Karolínu ze stejné vsi, Verču z kurzu a Helenu z přijímaček, jinak nikoho. Jo ještě jednoho blbečka, kterému přijde směšné jméno "Pamela". Super, zjistila jsem, že jednu skřínku v šatně budou mít dva lidi. Jsem zvědavá s kým budu. Protože nikoho neznám, a ani nechci pomyslet na ten chaos co vznikne. GRRR.

Dny jsou čím dál rychlejší, blížím se ke konci. Je to divné, 9 let jsem ztrávila nad něčím, co mě dělalo dokonalejší, na co jsem byla zvyklá, brala jsem to jako součást života. A teď? Přestupní stanice na výšku, jak se vyjádřil pan ředitel, upraveně :D. Už na to nemám sílu to komentovat.

Makám, dělám denně sedy lehy, nahoru dolu, doprava doleva, všelijak... snad to 19. stihnu, jinak budu muset předstírat nevolnost, a to by mi neprošlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mae Mae | Web | 16. června 2013 v 18:38 | Reagovat

Zvykneš si na to, ten přechod ti za chvíli nebude připadat jako vůbec nic. Mě se stalo, že jakmile jsem přešla na gympl, strašně rychle jsem se zamilovala do nové škole a nových spolužáků. A bohužel jsem ztratila hodně vzpomínek na základku. Toho trochu lituji, ale asi je přebily nové vzpomínky. Ty boty se mi strašně líbí :) jsou krásné a sluší ti... sluší tvým nohám.. no chápeš mě ne :D

2 Blondie Blondie | Web | 27. června 2013 v 20:04 | Reagovat

to oblečené je moc hezké:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama