Příběh nekončí.

23. června 2013 v 14:28 | Lore |  Deník
"Aj keď nás dráhy ciest raz rozdelia,
boli chvíľu z nás tu priatelia,..."
Nikdy bych nevěřila, že to bylo tak lehké a že vůbec nebudu brečet. Tyhle řádky budou patřit ukončáku, o středě se zmíním dole.
V pátek jsme všichni museli povinně (až na jednoho, který si udělal Tour de Turecko) shromáždit v kinosále v Sanatoria Klimkovice, a nacvičovat naše závěrečné ukončení devítileté školní docházky. Až na pár gagů, které jsme udělali při odcházení, přicházení a stání se nám docela dařilo a vrátili jsme se domů brzy. Zůstala jsem u babičky, pak přijela mamka a jeli jsme k holičce, která mi udělala godness účes. Pak jsem na sebe nasoukala ty moje modré šatičky a na 16:00 vyrazila před dveře sálu. Všechno se zběhlo tak rychle! Jen jsme si sedly, začli jednotlivá vystoupení, flétna, harmonika, zpěv, prezentace, předávání pamětních listů, společná píseň - Příběh nekončí (ze Superstar).
To jsme za sebou měli. A dále nás čekalo taneční vystoupení! Fujky blujky! Naštějstí jsem zkazila jen Jive, takže dobrý, Polka se nám taky povedla ;). Až bude video, přidám, nebojte.
Prostě to uběhlo rychle, bez slz a ani jsem se nestihla nadechnout. Třídní ukončák, neboli tzv. "pařba" se konala hned potom, kde šla tak čtvrtina, jelikož to bylo strašně narychlo, a lítat až kamsi do Olbramic, kde jsem všehovšudy projížděla tak maximálně pětkrát, se mi fakt nechtělo!

O té středě.. Nechápu, proč jsem se bála jít do plavek. Šla bych znova, ale jedině se stejnýma lidma. V ARMY-LANDU docela klid, sice jsem byla špinavá jak něco, ale přežila, a ten aquapark! My GOD!! Pohlazení po duši, sice mi nešla otevřít skřínka (jsem nemehlo :D), ale úžasné, bavila jsem se se Sárou, jedinou holkou od nás ze třídy co jela a s Andy a s Liborem z béčka. Opravdu skvělé, bublinky, řeka.. No zajeďte si tam ;). Aqua Pallace Praha to není, ale i tak. Nechápu, proč jsme nikdy do Aquaparku se třídou nejeli :(. Asi někteří jedinci nejsou na tom moc dobře inteligencí.
Dneska jsem plánovala se vykoupat v tom našem bazénu na zahradě.. A co se nestalo? Začalo pršet, sakra! Tak snad někdy příště. Místo toho jsem si chystala učebnice na zítra, budeme je odevzdávat, a už je nikdy neuvidíme. Pff... Mám chuť poslouchat tuhle blbost (není to blbost:D), přitom ty děcka nenávidím. Spíš mi jde o to, že ukončuji jednu etapu života, začínám druhou. Není to až tak moc velký skok jak se zdá, ale když si uvědomíte, že někteří jedinci zůstanou se základním vzděláním a jdou už makat v 16 .. Otřepu se. Jsme ještě děti a převtělujeme se v dospělé. Je to smutné, tedy alespoň pro mě. Jdu poslouchat tu blbost (není to blbost!:D) a prostřídám to s I'll be gone od LP a do toho Macklemore, ať neupadnu do deprese raného věku ;). Adios mučáčos.

BTW. V úterý asi dostanu Lumijku;*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama