Červenec 2013

Šlehačka na hlavu

16. července 2013 v 19:26 | Lore |  Deník
Kdyby se mě někdo zeptal, co se mi nelíbí na pobytu u babičky, řeknu, že přijetí dalších kil. Všechny babičky jsou stejné, jak to vidím. Vyvařují, starají se, a ani jinak to není u té mojí. Raději jsem se po tom týdnu ani nevážila, beztak by praskla, nebo já bych se zkácela k zemi.

Naštěstí mi zvedlo náladu málování pokoje, do kterého se naši mezitím pustili. Jak jsem chtěla já, moje dvě stěny jsou v barvě vínové červené, stěny sestry jsou fuchsiové. Hnus toto! Prostě se mi ty barvy moc nelíbí u sebe. Ještě to není hotové, u postele budu mít ještě obklad, na stropě chybí ještě pár stropníc (ale vypadají luxusně) a věci ještě nejsou nastěhovány tak, jak byly. Zatím to vypadá dobře (pominu-li tu fuchsiovou!)!

Dneska mě Nik vytáhla ven pokecat, na drby a tak, pomluvit ty blonďaté cibule (opravdu se mi nelíbí peroxidové blondýnky s pletí ale Beyoncé), a drbat a drbat. Tak trochu mě vytrhla od notebooku, kde pořád facebookuju, píšu, fotím, čtu a všeobecně bloguju, protože je to můj jediný smysluplný koníček, ze kterého mám radost. Jinak jsem začala poslouchat Death Note (pro neználky je to japonský animovaný seriál-ale není to pohádka pro děti- spíš detektivní fantasy) , další důvod proč se mi začíná líbit Japonsko.
Příští týden jedeme na dovču, na Lipno, na chatu (konečně, stan je dobrodružný, ale fajnovky jako já, které v něm nocovaly 10 let a už je z toho bolí záda, už by chtěly pohodlí)! Sice bude zima, ale v areálu je wi-fi, v chatce je koupelna (ooohh yeeah! nesnáším veřejné záchodky+sprchy), sice mě tíží, že jsem to ještě nedostala, takže se budu muset trápit s alternativou, abych do přehrady mohla vlézt. Vždycky se to musí pokazit :(.

No nic, užívejte prozatimního sluníčka, bude hůře a hůře, třeba budou i padat trakaře :D
Bye♥

Prd kvalita, víme, víme :)

L Lawliet, génius,... Prostě se dívejte Death Note, pak pochopíte, proč ho obdivuju, i když je to fiktivní postava..

birthday/summer shopping

1. července 2013 v 16:11 | Lore |  Deník

Konečně jsme se s Nik rozhodly zajet nakoupit, a i když jsme měly namířeno do Karolíny my dvě, přidala se k nám moje ségra Katuš, tak jsme musely změnit cíl našeho dne, tedy Avion Shopping park ;). Ale jo, celkem se dalo, slevy všude! Nejdražší věc mám asi za 200 z H&M - žlutou halenku typu krajky. Jinak faaajnn♥. Snad budeme i přes školní rok s Nik jezdit na nákupy, páč je s ní dobře. Ségra si koupila růžovou sukýnku, sice mi se moc ne-e, ale přežít se to dá a nakoupily jsme si dost naušnic a taky kulo náramek:D Musím se s ním naučit, ale moc se mi líbí;). Ještě prstýnek. Rozhodla jsem se, že si opravdu nechám píchnout ještě jednu dírku do ucha:) Je to štyliš a nic tím neskazíme, mamka má tu dírku v oušku od 15 tuším, a kdyby mi o ní neřekla, nevšimla bych si jí. Já už nebudu remcat, jdu si úžívat pravé patnáctiny, jelikož teprve dneska 1.7. jsem se před patnácti lety narodila. ;).