Fuj, škola..

2. září 2013 v 15:02 | Lore |  Deník
2.9. - nádherné to datum. Pro někoho jsou roky na střední ty nejlepší, ale já vím, že pro mě to bude peklo:D Budu asi dělat random videos s názvem "peklo na gymplu". První den a my hned píšeme písemku. Naštěstí rozřazovací, ne na známky, ale stejně je to trošku ponižující, že se pod tu písemku musím podepsat, napsala jsem tam totiž totální hojínko :D. Ne, teda co se týče angličtiny, tu jsem napsala celkem slušně :3 ale němčinu jsem dokonale podělala:D Mám zodpovězených tak 5 otázek z 20 :D Ale to se fakt ospravedlňuji, některé věci jsem v životě neviděla. Nějaký unge...blabla:D Poslední, co jsme učili na ZŠ byl minulý čas u základních sloves...:DDD Maminko moje, já ten gympl nepřežiju. Proč jsem nešla se učit ruštinu? Španělštinu? Francouzštinu? WHY?
Ale dobrý.
Gympl celkem rozlehlý, dřepím zatím ve třetím patře, vlevo u okna, třetí lavice :D Stejně to nebude napořád, zítra jedu na adapťák, takže kdo ví, co bude :).
Jinako... chci Mafii 2. Čumím na let's playe, závidím, chci si zahrát taky.
Třeba bych taky udělala let's play:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hogreta hogreta | E-mail | Web | 27. září 2013 v 18:15 | Reagovat

Hehe, ty chodíš na Wigym? :) Já jsem bývalý maturant, končila jsem v roce 2011 - moje třídní byla paní Davidová:). V té době ještě byly matematické třídy (chodila jsem do Déčka), ale nevím, jak to tam máte teď. No tak ať se ti tam daří! Prvních pár měsíců je to trochu nezvyk, ale nakonec se to nějak utřepe a uvidíš, že to zvládneš:). Žádné peklo se konat nebude a na svou střední budeš ještě moc ráda vzpomínat :).

Ale moc dobře si vzpomínám, jak mi bylo po prvním týdnu na Wigymu :-D. Pomalu jsem mamku připravovala na to, že z minimálně třech předmětů určitě propadnu :-D. Kupovala jsem knížky jako blázen a měla nervy z toho, že to nemám šanci přežít. No a nakonec to bylo v pohodě, zvládla jsem to na dvojky a jedničky - fakt je to jen o zvyku :).

2 Bree Bree | E-mail | 1. října 2013 v 14:37 | Reagovat

Jé, to je sranda. Já chodím na Tigrida, který je jen o kousek vedle...taky do prváku. A vidím to plně stejně. :D Pomalu je doma připravuju na to, že asi propadnu:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama