It starts with one thing...

8. září 2013 v 10:30 | Lore
První týden školy je za námi a já už toho mám plné zuby. Ne fakt, pokud jsem někdy řekla/napsala, nebo si myslela, že se těším na střední, sakramensky jsem se mýlila... Mám z těch lidí strach. Te všech! Z profesorů, z vrátnice, ze sektretářky, z ředitele (jen trochu, zdá se sympatisch:)) a hlavně ze starších mám rešpekt:O. Spolužáci ani ne. Řekla bych, že lepší třídu bych si zatím nemohla vybrat - zatím. A nemohla bych si vybrat lepší "spolubydlačky" na adapťáku:) Renča, Terka a Mery.
Jak už jsem načla, adapťák celkem v poho, všichni jsme se poznali, všichni jsou takoví hodní, až je to nepříjemné:D
Sice pár slečen je mi moc nesympatických, ale myslím, že je to můj problém a ve skutečnosti to nejsou žádné fúrie:)
Takže fajn, v pátek jsme měli ředitelské volno, protože se ve škole ještě pořád vyměňují okna a tak, takže normální studenti měli volno už od středy.
Hele, víte co mě štve? Že nám všichni vykají... Je to takové neosobní, a oni nám tykat nechcou:( Je to prostě hnus :D Všude mi začli vykat. Uvažuju, že zůstanu dítětem.
Jen nevím co s omluvenkou, potřebuji odejít v úterý na poslední dvě hodinky a nevím jak to vyřešit :O. Je to všechno takové složité -_- ..
Včera jsem byla s family v Českém (spíš polském) Těšíně, na burze, chtěla jsem si koupit bundu, prd z toho, že :D Koupila jsem si akorát dvě podprdy, celkem pěkné, jinak nic :(. Měli tam takvou krásnou tašku s Linkin Park logem. Hned jsem udělala psí oči ale naši mi ji nechtěli koupit, že už tašku do školy mám. Kde? Do té černé se špuntama mi toho vleze.. -_-. Pak jsem se na parkovišti rozbulela (mistrovský kousek!) a tak mi naši slíbili tričko Linkin Park :DD. Taška by se prý stějně odřela ;). Takže už se na to tričko těším, slib je slib, ne? Nikdy jsem naše nevydírala pláčem, histericky neřvala, a to tričko (nebo ještě jiná věc by se šikla ;)) je jedna z mála věcí, pro které to prostě musím udělat. Ještě bych chtěla Mafii 2 na PC :D 1 už nejde moc sehnat, alespoň jsem ji ještě nenašla, ale 2 musím mít tak i tak:D v říjnu mám svátek (díky, že to naše rodina oslavuje), takže si to vyberu :) a potom Vánoce, to asi bude chladič pod notebook nebo já nevím co :D Nebudu ještě moc vymýšlet, rozjela jsem se až moc :)
Tak zatím, adié.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama