Říjen 2013

Posváteční radosti

28. října 2013 v 12:13 | Lore |  Deník
Zdravím, delší dobu jsem nenapsala, protože jsem slavila svátek, potkala jsem někoho, koho jsem už dlouho chtěla potkat, a pak jak jsem ho potkala, tak jsem neměla odvahu ho oslovit, a dále.. tak jsem chtěla mít všechno pohromadě a pak o tom napsat:) Slavila jsem ho 19. října, ale jelikož všichni z rodiny něco měli, tak jsme to slavili jindy (kdo si počká ten se dočká), především jsem dostala peníze, legíny, náramek, časopis a tunu bonboniér. Proč mě furt vykrmujete?

Jinak týden celkem "cajk", ve čtvrtek a pátek jsme se neučili, ve čtvrtek jsme byli na film Whisky mit Vodka :) Řeknu to takhle, německý film o tom, že nějaký herec nedokáže dotočit film, protože moc chlastá a producenti mu najmou konkurenta, aby měl motivaci film natočit, mě moc nezaujal, sice byl pěkný, ale mezi ty lepší bych ho nezařadila:) Ale aspoň jsem se dostala do OC Futurum, takže jsem se potulovala po obchodech na dvě hodinky, než přišla Nik.

Řeknu vám, nakupovat sama je nuda:D Tak jsem si koupila jedno přilehlejší zelené tričko a fajn zelenomodrou kruhovou šálu. Nemám ráda podzimní nákupy. V obchodech nic není, je to drahé a nechce se mi nic zkoušet:D Zítra jedu s mamkou do Shopping parku, ještě jsem nebyla v tom novém křídle, takže už se na něj těším :).

Tak se mějte, smějte, já se budu muset začít učit, jinak to fakt nedám, psychologie, biologie, fyzika, pak ještě ty výroky v matice. Hej výroky.. cítím, že jsem v háji. Ná prostě nechápu VÝROKY. Jsou to totální kraviny, konjunkce, disjunkce, implikace, ekvivalence bože, a pak ještě negace všecho, a pak to použijte ve větách..
Taky mimochodem za tu dobu, co chodím na gympl, jsem si koupila snad tunu laků na nehty (ach, proč je ten Rossman tak blízko?) :DD

Prdel na ledě

13. října 2013 v 15:24 | Lore |  Deník
Konečně se mi zase zvedla nálada, pro dobro kolektivu mě zlatovláska Anet dokopala, abych s nima šla na bruslák:) Nelituju, díky bohu, že jsem se rozhodla tam jít:D
Ani jednou jsem naspadla (good yea), jen jsem málem přizabila jednu holku jak jsem najížděla k mantinelu. Po zbytek bruslení se na mě neusmála :(. Ale co, ztrapnila jsem se já, ne ona, takže nemá důvod.

Dneska jsme byli na vietnamské burze, očekávala jsem, že tam budou prodejci s tričkama, že bych si koupila Linkin Park t-shirt, ale prd z toho :/ Nic tam nebylo. Tak jsem si koupila černé termo legíny, ať se nemusím na podzim nutit v tvrdých džínech a můžu nosit měkké legíny :3, ještě černé ponožky a sluchátka na mobil.

Jen mě mamka naštvala, že budu na zimu mít ty hnusné dlouhé kozačky, z minulého roku, co jsem si koupila u Poláků. Nelíbí se mi. Ale abych si sama koupila boty za osm stovek, tak na to nemám prachy, ještě že mám za týden svátek, snad nějaké money dostanu (opravdu mi lépe poslouží 100 kč, než sladká bonboniéra).

Od včerejška si přepisuju učivo o prokaryotické buňce, protože z toho, co nám povykládá profesorka v hodině, porozumím jen 5% :D Biologie není moje. Ani zeměpis, dostala jsem -3 :D
Zato jsem se začla šprtat, a celkem mě to baví si to opakovat, potom přijde takový krásný pocit uspokojení, že jste se připravili:)

No, přeju krásný podzim, krása se dívat na tu hnědo-červenou krajinu, ráno vydechovat teplý vzduch.. Na podzimu nemám ráda jen to, že se musíce víc oblíkat - a proto taky nemám ráda zimu a zimní sporty :D
Mějte se:) Nezapomeňte poradit s příštím TAG videem:))

TAG: Jedno slovo

9. října 2013 v 18:30 | Lore |  Články
Small video:))
Už trochu lepší, už trochu lépe sestříhané, ale ještě pořád ne dokonalé... trochu mě to začalo chytat, tak kdyžtak řekněte, jaký tag byste ode mě chtěli:)

Dzień dobry

7. října 2013 v 20:12 | Lore |  Deník
Omlouvám se, myslela jsem, že nahraju i video, ale nahrávalo by se to šíleně douho, takže nic, možná někdy časem :).
Santa María!:D
Včera byl takový adventure den..
Ségra měla se svou taneční skupinkou vystoupení v Polsku, tak jsme se jeli podívat taky (nafilmíkovat a pyšnit se) :D
Na tom, že byla zima jako v Siberii, nebylo nic hrozného. Kámen úrazu byl v tom, že jsem měla na sobě svoje ultra pohodlné potky na klínku. Co čert nechtěl, oni skočili už ve dvě a tak jsme si udělali výlet na nějaký ten kostel Cvilín. Tam jsem se vyfotili, koukli do kaple (oooo, mě to vždycky fascinuje, někdy mě ale kvůli tomu hryže svědomí, že tam vůbec lezu, když nejsem 100% věřící, Bibli jsem viděla jen z dálky a modlím se jen když je mi ouhej) a pak se naši rozhodli si udělat 2,5 km procházku lesem k zřícenině. Bylo by to celkem ok, kdyby v tom lese byla nějaká normální cesta. Ale ne, my jsme lezli přes klacky, šutry, po poli a kdo ví, kde ještě. Na zříceninu jsem bohužel nevylezla, byla jsem jen vedle ní, ale nelituju toho. Raději zdravý nohy než tři měsíce kotník v sádře, že.
Jinak dneska, fajn, včera přes víkend jsem se nestihla naučit-sobota u babi, neděle v lese, vrátili jsme se kolem-pěti, šesti.
A dneska hned 3 písmenky (jeden profesor mě nakazil jeho inteligentní mluvou). A hned to bylo! Literatura 2 chyby, zeměpis-10 chyb z 21 (už vím, z čeho maturovat rozhodně nebudu, biologie- cca 2 chyby. Takže super. Už se těším, až zkouknu bakaláře. K tomu profesor angličtiny má nějakou vadnou náladu, furt by zkoušel, pinguin jeden :D
Tak jo, tady jsou další fotky, jsem tam bohužel i já :) Ve středu přibyde "TAG: Jedno slovo" Jinak už je na youtube, ale komu se nechce hledat, tak vyjde ve středu.

Trilogie: Fifty Shades of Grey

2. října 2013 v 20:00 | Lore |  Knihy
/ukradeno-haha/ (starší vydání kníh)

Ano, dostala jsem se až ke konci trilogie Fifty Shades.
Tenhle článek nebudu moc prodlužovat, budu mluvit narovinu.
Velice mě to zklamalo. Tohle má být ten světový bestseller? Tohle vidím na každém rohu? Tohle čtou všichni? Proč? Twillight ságu jsem nečetla, ale dokážu říct, že je lepší než Fifty Shades.
Takže. Co se mi na knihách nelíbilo?