Dzień dobry

7. října 2013 v 20:12 | Lore |  Deník
Omlouvám se, myslela jsem, že nahraju i video, ale nahrávalo by se to šíleně douho, takže nic, možná někdy časem :).
Santa María!:D
Včera byl takový adventure den..
Ségra měla se svou taneční skupinkou vystoupení v Polsku, tak jsme se jeli podívat taky (nafilmíkovat a pyšnit se) :D
Na tom, že byla zima jako v Siberii, nebylo nic hrozného. Kámen úrazu byl v tom, že jsem měla na sobě svoje ultra pohodlné potky na klínku. Co čert nechtěl, oni skočili už ve dvě a tak jsme si udělali výlet na nějaký ten kostel Cvilín. Tam jsem se vyfotili, koukli do kaple (oooo, mě to vždycky fascinuje, někdy mě ale kvůli tomu hryže svědomí, že tam vůbec lezu, když nejsem 100% věřící, Bibli jsem viděla jen z dálky a modlím se jen když je mi ouhej) a pak se naši rozhodli si udělat 2,5 km procházku lesem k zřícenině. Bylo by to celkem ok, kdyby v tom lese byla nějaká normální cesta. Ale ne, my jsme lezli přes klacky, šutry, po poli a kdo ví, kde ještě. Na zříceninu jsem bohužel nevylezla, byla jsem jen vedle ní, ale nelituju toho. Raději zdravý nohy než tři měsíce kotník v sádře, že.
Jinak dneska, fajn, včera přes víkend jsem se nestihla naučit-sobota u babi, neděle v lese, vrátili jsme se kolem-pěti, šesti.
A dneska hned 3 písmenky (jeden profesor mě nakazil jeho inteligentní mluvou). A hned to bylo! Literatura 2 chyby, zeměpis-10 chyb z 21 (už vím, z čeho maturovat rozhodně nebudu, biologie- cca 2 chyby. Takže super. Už se těším, až zkouknu bakaláře. K tomu profesor angličtiny má nějakou vadnou náladu, furt by zkoušel, pinguin jeden :D
Tak jo, tady jsou další fotky, jsem tam bohužel i já :) Ve středu přibyde "TAG: Jedno slovo" Jinak už je na youtube, ale komu se nechce hledat, tak vyjde ve středu.

Jinak souhlasím s vOJTÍKEM:) Hned bych ho volila!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama