Běž, ještě zbývá týden

14. prosince 2013 v 14:55 | Lore |  Deník
Před chvílí jsem měla hlavu plnou slov a teď nic. To se mi stává až nezvykle často, a nelíbí se mi to!

Čas plyne strašně rychle. Nedávno jsem nastoupila na střední a než jsem se pořádně rozkoukala - za týden tu jsou Vánoce (ano, strašně se těšíme). Zatím jsem se ještě o sebevraždu nepokusila, vlastně možná kvůli toho, že už se strašně těším na pohoda období, kdy se prostě vyvalím na postel, vezmu do ruky knížku a ani se nehnu. Jsem z té školy už unavená, nevrlá a dalo by se říct, že tam chodím nejen proto, že musím, ale hlavně proto, abych zkrátila čas do Vánoc :)

Ještě týden, lidi! Týden! Jak já se nemůžu dočkat! Ani profesorům se moc nechce učit, v pondělí sice píšeme z matematiky a ze zeměpisu (strašně se mi chce učit), ale pak už snad to bude uvolněnější, profesor na češtinu (společně s dějepisem) nám dal možnost, že si můžeme přinést nějaký film, a jelikož právě bereme Řecko-perské války, takže by se nám šikl film 300: Bitva u Thermopyl.

Tak tak, ve čtvrtek jdeme do VŠB-TU do auly na koncert našich spolužáků kteří mají hudebku místo výtvarky. A v pátek? To jdeme do kina. Nejspíše do Cinestaru na pohádku Ledové království. Těším se!

A zpět do minulosti... V pátek jsem byla s Anet ve Futuru, chudáček na mě musela skoro hodinku čekat, jelikož cesta tramvají č. 8 z Vřesinské až k Futuru trvá pekelně dlouho! A pak zase zpátky mi nenavazuje tramvaj domů! Já si snad pořídím helikoptéru. Ano, chudáček na mě čekala, pak jsme se pocouraly po Futuru, nakoupily něco pro radost pod stromeček, hlavně pro sebe jsem si koupila bižu, haha, a hlavně něco rodince:) Ještě tento týden musím zajet, možná snad jen do Tesca, nevím, ale rozhodně mi nepřijde, že mám dárků pro rodinu dost! Pořád bych jim dokupovala a dokupovala! Prostě chci aby byli všichni šťastní...:)

Celý týden jsme pekly, s mamkou a se sestrou, vlastně já jsem pomáhala jen trošku, dělala jsem těsta a mazala linecké, jinak jsem prý nemehlo, nebo si to musí mamka udělat sama. Fajn, když chce, ať si to udělá sama. Předevčírem přišel taťka s takovým zvláštním neprůsvitným balíčkem, ve kterém byl kotouč s takovou (zrovna nevím jak bych to popsala) "šňůrou" s led světýlkama... Vy víte co myslím, začíná to být hitem, hodně to vidíte v Hornbachu atd., dá se to překrucovat, tvarovat... Jedno objetí bylo málo thredheart.gif image by Salisko ! Pak ale jak mi to taťka zapojil, došlo mi, že vzal blbou barvu... modrou! Modrou do mého (a sestry) červeného pokojíčku. Darovanému koni na zuby nehleď. Ne, jsem šťastná :) Sice Anet a Péťa se vyjádřili, že to vypadá jak v "bordelu", ale což :) Zatím je mám na poličce, protože opravdu nevím co s nimi udělám a kam je dám, ale musím přiznat, že se mi líbí. Jen ta barva je trošku nešťastná... Něco vymyslíme;)

Dokonale jsem se vypsala, beztak jsem na něco zapomněla, na to přijdu až článek zveřejním:) A vlastně bych vám chtěla poděkovat, že jste si přečetli minulý článek, a vyjádřili svůj názor, upřímnost je zde vítaná a velice si jí vážím:)
Mějte se, užívejte adventu :)A chtěla bych se vás zeptat, jestli jste někdo četli knihu 1984 od G. Orwella. Zvažuji, že si ji koupím k Vánocům, chtěla jsem totiž knihu Hra o trůny, ta má ale 4 díly, každý má přes 800 stran (některý i přes 1000) a stojí kolem 500 KČ :/. Takže jsem se rozhodla pro druhou variantu - anti-utopické dílo 1984. Doufám že to nebude špatná volba, je to celkem oblíbená a zároveň povinná četba, takže se to snad vyplatí. Renča to vidí černě, ale za zkoušku nic nedám. Alespoň budu mít něco splněno do povinné četby :).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 14. prosince 2013 v 17:06 | Reagovat

Wow nádherné náramky!:)
Jinak taky chodím do školy jen pro to, abych si zkrátila čas..nemůžu se dočkat Vánoc:D♥

2 Ell Ell | Web | 16. prosince 2013 v 16:00 | Reagovat

přesně, čas je jako splašený...přijdu domu a za chvili jdu spát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama