Žili, byli

4. prosince 2013 v 19:39 | Lore |  Deník

Je středa, zima jak v Rusku, venku po sněhu ani stopy. Naštěstí to zachránil dnešní woo hoo požární poplach, čímž jsme končili po 4. VH, takže fajný den. Sice jsem ho nevyužila nějak akčně, ale aspoň jsme s mamkou zajely do Kauflandu (zmenšily jsme průměrný věk zákazníků), něco fajnovýho nakoupily - třeba čajík Loyd tea (mooc dobrý), depilační krém (ten jsem musela vyzkoušet) a pár mňamozních jogurtů a zcela bezchutné müsli - snad bude ne moc kalorické :D

Mimochodem, Renča mi půjčila první díl Hunger Games, který jsem měla za 2 dny přečtený, čte se to rychle, něco jako ta kniha Myši, ale ta není na pokračování. Takže se těším až mi půjčí další díl, ať ho můžu porovnat s filmem, u prvního dílu mě zarazilo, že Peeta přišel o nohu - to jako fakt? Zní to drasticky, ale myslím, že kdyby o ní přišel i ve filmu, tak by to bylo "zajímavější".

(Jeden odstaveček o škole, přeskočte) Jinak mě ta škola pekelně štve, co chvilku se učím a stejně dostanu za 3 - třeba z bioly nebo z fyziky.. :D A na druhou stranu mám zase 1 z češtiny a z dějepisu, přitom jedniček docílím jen tím blbým "šprtáním". No dobře, češtinu si ještě pamatuju, ale třeba takový dějepis, asi to bude profesorem, jelikož mě dějiny baví, ale letos mi to jaksi nejde. Všimla jsem si, že moje hlava odmítá přijímat informace. Jako by se koncem 9. třídy uzavřela a už prostě STOP! Nechápu, takže jestli odmaturuju - klika, jestli mě přijmou na vysokou - Bradavické kouzla, jestli odpromuju - zázrak. A bacha, to ještě nemám nic přečteného z povinné četby k maturitě, haha :D Já Čapka ani takové "typické" České autory nečtu... Měla bych začít, abych se neuhonila tak mám přečíst 5 knih za rok :D

A víte co je fajn? V mém bližším okolí už ví o mém blogu tak 5 lidí, co znám. Možná i více, slečny jsou huby nevymáchané, že! Nemůžu se ale zlobit, blog je zcela veřejný a je to spíš moje chyba, ale kdo by se nechtěl pobavit nad mým životem, že? Anetko, Špenáte a vy další :D Přeji příjemné počteníčko v příštích dnech!

follow my instagram:

http://instagram.com/michallinna

Víte jak je povzbuzující, když vám někdo vědomě dá přednost?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 4. prosince 2013 v 19:46 | Reagovat

Hunger games jsem taky přečetla za pár dní, knížka je lepší než film :) Myši byla taky dobrá knížka ;) Jinak pěkné fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama