Ztráty a nálezy roku 2013

31. prosince 2013 v 10:00 | Lore |  Články
Ještě si sečteme a podtrhneme věci, které se mi udály roku 2013. Takový menší vzpomínkový článek, jelikož je škoda si nevysvětlit, proč se stalo tamto a támhleto.

Tento rok byl takový dosti zlomový, stalo se pár věcí, které zasáhly můj život a jeho budoucnost.
Hned na začátku roku v lednu mi umřela prababička. Už dávno jsem se s tím srovnala, byla stará a nemocná a než aby se trápila, je to tak lepší. Já se ale stydím za to, že jsem u ní minimálně rok či dva před smrtí u ní nebyla. Nevím jak vypadala, pamatuji si ji naposledy jednou na návštěvě u rodiny babiččiny sestry (prababiččny dcery), jak seděla v křesle a vzpomínala, co dělala, když byla mladší. Na pohřbu jsem se ale seznámila s naší početnou rodinou, škoda, že potom jsem hned jela na den otevřených dveří za SZŠ. Zato se nám ale narodil bratránek Tomáš, ťuťan :)
V dubnu jsem dělala přijímačky na střední školu. Byla jsem 100% přesvědčená, že chci jít na střední zdravotnickou školu, a že gympl mám jen jako zálohu (docela blbost si dát gympl jako zálohu, že?) K mému (ne)štěstí mě přijali na obě školy, na gymplu jako 26. a na SZŠ jako 5. A pak začlo to zvažování. Najednou už to bylo tak 7:3 a vítězil gympl. Zvítězil gympl a sám pan ředitel po taťkovi vzkazoval, že se na mě těší. Teď fakt nevím jestli on, nebo celý gympl.
Čas plynul, s holkama jsem byla trošku rozhádaná (jo? fakt? vždyť si z toho měla depku!) a začla jsem chodit do taneční. Jsem ráda, že jsem tam byla, protože jsem se naučila tancovat a nemusím to absolvovat znovu, jako třeba moji nynější spolužáci, hehe.
Konec školního roku na základce byl celkem pohoda, klídek, tabáček, ani jsem nebrečela, nějak jsem to přijala, protože mi moje třída vůbec nechybí. Možná na Terku, Nikol, Wendy, Aničku, Hanku, často zavzpomínám, ale vídám se s nimi docela často, vlastně to k sobě nemáme daleko, takže máme příležitost se setkat. Základku jsem uzavřela vysvědčením s jednou dvojkou (děkuji, Glombi, za tu 2 ze semináře z matiky, snad Vám to udělalo radost), jinak jedničky a také jsem se dočkala k narozeninám + jako bonus za úspěšné přijímačky mou vysněnou kapesní cihlu, Nokii Lumii 820 :).
Prázdniny byly festové jak nikdy, zmeškala jsem koncert 30 Seconds To Mars na Rock For People (a ke vší smůle ho zmeškám i v červnu roku 2014), navštívila jsem s rodinkou jižní čechy, zamilovala jsem si Český Krumlov, byla jsem na prázdniny u babči a pár menších výletů by se taky našlo.
Pak jsem nastoupila na gympl, což mi trochu pomíchalo můj stereotyp. Seznámila jsem se se spoustou lidí, s pár s nimi jsem začla i kamarádit, a nemůžu říct, že jsem nespokojená, maximálně tak se svými studijními výsledky, jelikož jsem lenoch lenivej, který se nedokáže učit více než 2 hodiny denně.
A teď jsme u konce tohoto roku a já doufám, že ten příští bude lepší než tenhle, sic 2014 není nějaké extra číslo, ale člověk by se měl snažit se pořád vylepšovat a vylepšovat. Za tři roky(+tenhle prvák) budu maturovat (tedy pokud se udržím) a zatím nevím z čeho, v ničem nevynikám, baví mě akorát čeština, dějepis, chemie, ale na logiku (vzorce) jsem buchta a na letopočty jakbysmet:) Možná že se podcňuju, ale co my víme, ukáže se časem.
Přeji úspěšné vykročení do roku 2014, nechť vás provází štěstí, zdraví a láska :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 3. ledna 2014 v 18:36 | Reagovat

děkuji tobě taky, no s tou váhou.. an tom bude víc lidí hůř :D

2 Luciiy. Luciiy. | Web | 3. ledna 2014 v 19:08 | Reagovat

je to bomba běhání))
upřímně tě obdivuju že se učíš 2 hodiny denně to já bych nezvládla. Nad učením udržím pozornost max. 20 minut a to když se připravuju na nějakej větší test:D. Jinak taneční jsou fajn :) Taky sem si tím prošla a klidně bych tam šla i znovu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama