Leden 2014

Plešatění

27. ledna 2014 v 17:43 | Lore |  Deník

Zima se blíží... Deformace z Game of Thrones :D
Zdravím, po týdnu, nebo kdy jsem to napsala naposledy. Stále je to velice dementní období uzavíraní známek, teda vlastně už končí - ale stejně mi to zhoršilo náladu, + začalo sněžit a ty mrazy!! Dneska ráno -13°c, takže FAJNOVÝ, a jako najvětší bonus jsem dostala mini/mega kašel a rýmu... :) ale bylo i hůř a přežila jsem, teď snad to tak hrozné nebude.

To mi ale nezabránilo navštívit Nikol a pořát jí vše nej, sladké sixtýnce :). Absolutně jsem se nažrala, jestli takhle chystají každé návštěvě která k nim přijde, tak to jsou dobří. Dort z Ollies byl vážně moc dobrý, plánuju si ho podomácku udělat, až budu mít nějaké peníze.

A kolem peněz se také točí oblečení! Vím, že je sice ještě pořád(!) zima, ale musíme plánovat na jaro, a já už jsem si vyhlídla docela pěkné plátěné Fily, fakt moc pěkné, padly mi do oka:
Ještě konečný verdikt jsem neřekla, takže můžu ještě rozmýšlet:) Třeba mi navrhněte, které se vám líbí:) + ještě musím si koupit baleríny a bundu. A tašku!!! Nějakou fajnovou kabelečku, do které mi v klídku vlezou sešity A4 :) - Neznáte nějaký obchod?

Dneska byla s holkama nějaká velká sranda, hlavně v angličtině, nechápu:D Ale jo, zatančily jsme si mazurku, já z ajiny dostala z lekce 1 a na vysvědčení budu mít místo 3 dvojku, takže skákám do výše, ale z biologie z fotosyntézy jsem dostala za 4. Nepochopila jsem to. A myslím, že to není jen moje vina;). Ale na vysvědčení budu mít za 2. Takže si říkám, že jsem dopadla v celku oukej.

No, teď se musím jít nachystat a zopakovat fyziku a němčinu, ať si to neposeru, jelikož já jsem všeho schopná :(. A teď jsem si vzpomněla ještě opsat chemii. Jéjda... Naštěstí máme ve čtvrtek jen (!!!) 4 hodiny, cajkoš, takže to bude takové uvolněnější, budu se těšit na pátek, bude volno, sic nevím co budu dělat, do ZOO s Anet určitě nepůjdu v té zimě, kino je zavřený - teda alespoň Cinestar- ještě jsem se nedívala co Cinema City v Karolíně, ale snad budou mít otevřeno, jelikož na střední prostě musíte využít volno, jinak se zcvoknete:). Já na základce každé odpoledne prostě chill, knížky, komp, prostě cajk a teď mi fakt chybí čas.

Suchý šampon (Isana Hair)

19. ledna 2014 v 22:00 | Lore |  Recenze
Určitě se někdy našla situace, kdy jste si prostě nestihly umýt vlasy a musely jít s vlasy staženými v copu. Já jsem si nedávno koupila suchý šampon na vlasy z Rossmanu (značky Isana Hair), stál mě kolem 70 KČ.
Musím říct, že za ty peníze mi celkem pomohl, mastný vzhled zmizel, ale bohužel zmizel i lesk. Překvapilo mě, že ale vlasy nabyly objemu, takže to nebylo až tak špatné. Jen se bohužel vyčesává hůř z vlasů (asi jako všechny), jelikož dotyčný hřeben musí mít zoubky na husto, abyste suchý šampon vůbec vyčesali:)
Před, s nastříkáním (fotila jsem z bleskem, zbělalo se to ještě víc než bylo), potom.

Co můžu, tak pose*u ^^

17. ledna 2014 v 19:04 | Lore |  Deník
Já jsem strašné, ale strašné tele.
Tento týden a minulý čtvrtek byl tragický, podělala jsem si všechny známky, co jsem mohla, ze zkoušení z chemie, kde jsem měla mezi 1-2 jsem dostala 2, protože jsem se nepřipravovala (zapomněla jsem), z matiky jsem vyfásla 2-, takže nevím co dostanu na vyvsědčení, modlím se za dvojku a v dějepise jsem si z jedničky udělala 1-2, kvůli debilní písemky na Řecko, které absolutně chápu, jen jsem u písemky zazmatkovala a dostala jsem 2. Grr. A ještě k tomu 3 z fyziky, ale za tu jsem spíš ráda!
Chci odletět do země, kde se lidé rodí už s vědomostmi a nemusí se je učit!
Slibuju, že si příští pololetí vylepším, jelikož už jsem se do toho jaksi dostala a už mi nedělá problém si nachvilku k tomu sednout a procvičovat si něco:). Ale němčina mě zabije, ty slovíčka, členy se pletou, výslovnost. -_-

Mimochodem, moc pěkné, když se profesor přizná, že čte blogy. Tak fajn, doufám, že zrovna ne ten můj. Ale chápu, je to veřejné, ať si čte co chce, když to přečte :D Blbej Arial.

Tak pokračujeme. Já nechápu, jak někdo může nesnášet svoje narozeniny! Vždyť je to ten nejlepší den v roce! Ano, moje Renátka hejtuje svoje narozeniny. Nechápu:D Nejhorší je, že jsem se o nich dozvěděla až na facebooku, protože nám nechtěla říct datum narození, obluda jedna:) Já se na svoje narozeniny těším♥

Jinak také musím říci, že se mi tělocvik na wigymu začíná líbit (haha, dokud nezačneme skákat přes kozu), máme skvělou učitelku a děláme věci, které nás baví. Třeba dneska jsme posilovaly. To mě fakt baví, i když potom bolí tělíčko jak čert (no a co? ty to potřebuješ, Michalko, jako sůl) a člověk se nemůže hnout.

V sobotu nebo neděli přibyde mini-recenzička na suchý šampon z Rossmanu, je fakt mini. Takže se máte na co těšit. Dlouho jsem nic o sobě nepřidala, jelikož nemám vůbec čas, buď se učím, nebo jsem na facebooku, nebo si čtu, ale vlastně teď už na to čtení nemám čas, ve Hře o Trůny jsem na 340. straně a ještě k tomu mi kamarádka půjčila třetí díl Hunger Games, takže mám co číst.
No, já si teď zkusím psát povídku, má to 2000 slov a já se v tom začínám ztrácet, ale co já vím, třeba z toho jednou bude veleúspěšný román :D
Mějte se, krásný víkend!:))


Teď malý vsuvík, mamka+ségra jely k její kamarádce se podívat na mimčo, a já jsem nejela, jelikož fakt nevím co bych tam dělala, s Luckou si nemám co říct, a sedět tam jen tak? To fakticky ne:)) To raději rozjedu takový malinký experiment převést abstraktní slovíčka na makeup - hrála jsem si s malovátkama ↓

Jak napsat komentář

14. ledna 2014 v 18:01 | Lore |  Články
Článek okopírovaný ze starého blogu:)
Myslím, že všichni máme rádi, když náš článek je okomentovaný smysluplnými komentáři, které neobsahují jen slova "pěkné", "dobré", "zkoukni můj blog" atd. Takový komentář vlastně nic neřekne. Nepoznáte, jaké z toho má dotyčný pocity, s čím souhlasí a s čím ne.

Jak tedy napsat smysluplný komentář, se kterým byste byli vy i autor článku spokojen?

A už zase?

5. ledna 2014 v 17:56 | Lore |  Deník

U babičky jsem se "nudila". Už blog.cz jede ^^
Dneska asi jen krátce, jelikož toho mám ještě hodně a od úterka se toho moc nestalo. No, hodně...
Ve středu byl Nový rok, "hurray", pojmenovala bych ho jako Nejkratší den v roce, jelikož ještě ten den jdete ve dvě spát a pak se vzbudíte v jedenáct a máte co dělat, abyste se stihli nasnídat, naobědvat, povečeřet a spát :D.

Ve čtvrtek přišla babička s tím, že jede k tetě na návštěvu, že jestli nechceme jet s nimi. Takže jsme jely, poprvé jsem byla v tetiném novém bytě, jelikož se museli přestěhovat, rodina se začala rozrůstat, tak teď mají o něco větší 3+1 :D S bratránkama je sranda, i když malý špunt se jenom směje a slintá (!), jeho bráchy Patrika je všude dost :) Mám je ráda:D

Pak jsem ale omarodila, fajn že? Měla jsem takovou miniaturní chřipku, ze které jsem se naštěstí dostala a zítra můžu radostně naklusat do školy, hahá.

Žádné novoroční předsevzetí jsem si nedala, protože by to asi bylo k ničemu, ale v nějaké dobré datum (jojojo) začnu s 30 day shred, jelikož jsem ho dělala už 2 a ani jednou nedokončila, protože poprvé jsem se na to "vy*rala" a podruhé jsem onemocněla a neměla na to sílu. Včera jsem zjistila že mi po Vánocích zbylo kilo navíc + ještě musím shodit ještě tak 3 kg :D minimálně, jelikož má teta v létě svatbu, a já si nechcu hyzdit fotky v neforemných věcech, do kterých mě navlíknou naši. Teda spíš mamka, ale nebudu to komentovat :D

No a nyní, teda už zítra (yaaaay) začíná nám opět školička. Mě by to ani nevadilo, kdyby se nepřibližovalo pololetí a profesoři nezačali masově zkoušet, že. Já jsem ještě zkoušená nebyla (chemie se nepočítá) :D. Sranda to bude, celé odpoledne se drandím s fyzikou, a měla bych se přemístit na ZSV, ČJ a Z, protože kdoví, jak na wigymu řádí po Vánocích.

Ještě než se rozloučím, zeptám se, jestli nemá někdo zkušenost s kombinováním dvou barev na vlasy stejné značky ale s jiným olejem. Jestli mi to na hlavě neudělá třeba dredy:D Tak to ne, ale co já vím. Já blb jsem si totiž v Rossmanu koupila barvu na vlasy, jenže v tom šteláři kde byla mahagon Palette, kterou už jsem měla minule, byla připletená i nějaká starší, nebo novější verze, teď nevím. Jedná se o Palette s Arganovým olejem, a druhý je s Makadomovým olejem:D (fotka). Snad to nejsou stejné oleje a snad ze sebe nedělám blbce, ale v barvách se moc nevyznám:D
Fajn, určitě jsem něco zapomněla, ale to už bude asi jedno:) Mějte se:)