Únor 2014

Tak trochu knihovníkem

28. února 2014 v 18:01 | Lore |  Deník
Delší dobu jsem se neozvala, sesbírávala jsem materiál do článku, takže jsem čekala než se cosi bude dít a pak to popíšu. Tento týden jela naše třída na lyžák, haha, a já - protože neumím na lyžích, nesnáším zimu, nechce se nám utrácet za takovou kravinu - jsem nejela a ještě pár lidí, takže nás třídní hodila do školní knihovny, kde jsme měli přerovnávat knížky, lepit, atd. Bylo to fajn, jelikož jsme přišli o půl deváté a končili ve dvanáct:) Byla to sice makačka, ale v počtu 8 lidí jsme to zvládli za 3 dny, ve čtvrtek jsme měli volno a dneska jsme jen obalovali knihy povinné četby :) Lážo plážo a jako bonus jsme ještě nemuseli vidět ty ksichty z naší třídy. Pomalu se mi mění můj pohled na mou třídu. Ne, nejsou to dokonalí lidé.
Čtvrtek jsem obsadila bruslákem, jely jsme s Anet si "zatančit" na ledu (jooo, to byl tanec, že by se Pljuščenko smíchy potrhal). Docela dobrý, měly jsme jen dvě přestávky a to se cení! Nojo, když si povídáme, tak to rychle ubíhá (to bruslení, ne ty přestávky), škoda, že Renča nemohla.
Celý týden jsem si přála využít super "vyučovací" dobu, kdy jsme končili ve 12, a tak jsem už od pondělí prosila naše, jestli bychom nemohli zajít do kina. "Domluv se s taťkou", "možná zítra", "mám moc práce", "někdy jindy", "nevymýšlej". No to mi řekněte, že se v tom pitomém týdnu nenajde čas na dvě hodinky v kině. Však už jsem se na ně dneska škaredě dívala, nebo spíš sklamaně. V kině jsme my čtyři nebyli už tak rok a půl, ne-li déle. Naposledy na Doktora od jezera hrochů, nebo na poslední Piráty z Karibiku. A to uznejte, že je to dááávno. No, je to na nich, nechci být rozmazlenec, ale kdy jsme si naposledy všichni čtyři vyšli někam do kina, ZOO, nebo prostě někde? No, nebudu to řešit:)
Byli jste teď na nějaký film v kině? Líbil se vám?
Právě procházím nomoney-krizí, takže jsem žila o chlebu a vodě, spíš bez chleba a vody, s dvackou v peněžence nevyžijete dlouho:) Ale štěstí se usmálo a hop, už zase není prázdná! Takže už plánuju co si nakoupím na jaro, jak už tady delší dobu řeším - boty+bunda+taška. Člověk by potřeboval osobního stylistu nebo životabudič, protože teď chodím jak mura, černý kabát, černé boty, světle hnědá taška (ano, jak nevkusné, ale když prostě nemáte jinou velkou tašku?) a moje načervenalé vlasy. Fakt nemám ani sílu na sebe namotat barevnou šálu a nějak se barevně se stylizovat :D
Narazila jsem na Polyvore.com, pokaždé mi to naskočí v Deutsch jazyku, ale co, mě to baví kombinovat nekombinovat:) Tak čekujte! Můj oblíbený "outfit":)))

Angelic Michaela


Mimochodem vzpomněla jsem si na tento song. Něco na tom pravdy bude. Autor - NejFake
random fotky:

Kdy Ty už konečně přestaneš?

16. února 2014 v 19:19 | Lore
A TAK JSOU TY KRÁSNĚ DLOUHÉ PRÁZDNINY ZA NÁMI...
Tedy za těmi, co měli tento týden prázdniny. Nevím, jestli se mám smát nebo brečet, nebo dokonce mlátit hlávou do zdi. Ó, jak nás ten čas tyranizuje. Člověk by potřeboval tak půl roku volna. Jenže jak se znám, za šest měsíců bych nezvládla spočítat ani 45+5, jelikož tolik prstů nemám.

Pozdě plakat, pozdě. Teď mám před sebou týden super písemeček, kde si budu opravovat známky, hlavně matiku (ach bože, já propadám!) a budu se snažit si vylepšit známky na vysvědčení z 2. pololetí. Za celý týden jsem akorát koukla na kousek bioly, jelikož jsme brali (a budem psát na) viroidy - a celkem mě to zaujalo, a taky jsem spočítala asi 524153 příkladů z matiky, a já blbec jsem to pochopila až dneska dopoledne. Picnete mě někdo.

Abych shrnula předchozí týden, slavily se babiččiny šedesátiny, dělalo se trilion fotek, v týdnu se lenivělo u kompu, natočila jsem 25 faktů o mně, a séstra byla zkoušet šaty pro družičky na tetinu svatbu, bohužel je moc velká tak se do ničeho nevlezla, takže budeme muset shánět nějaké jiné, dělala jsem ségře design na blog, přičemž jsem si udělala jeden i pro sebe. Pak jsme se Katkou jely na "prázniny" k babičce a včera jsme se vrátily. Čtyři dny jsem nebyla namalovaná, jsem trošku opuchlá, a mamka se mě při příjezdu lekla. Milé, a upřímné. Vše je o zvyku. Nedokážu si představit, že bych se přestala malovat, moje minimum je prostě korektor pod oči a řasenka. Bez toho bych prostě nevyšla, jsem jsem teď údělala výjimku, chtěla jsem nechat tvář odpočinout.
Zaznamenávám takové malé plusko, že se začíná oteplovat, a já plánuji si koupit na jaro bundičku (či kabátek), tašku a boty. Tak jsem tady seskládala pár věcí, které se mi líbí a co by se k tomu hodilo - nebo se mi to líbí a potřebovala bych něco k tomu. Jsou to drahé věci, taška od Valentina, haha, ale v podobném stylu bych něco sehnat mohla, ne:) Žádám vás o radu, co se vám líbí a hlavně jaká kombinace. Díky:))
(v c.č. už je jen fotka z oslavy - aby nebila do očí)


VIDEO: 25 faktů o mně

11. února 2014 v 20:56 | Lore |  Články
Na chvíli se vylidnil dům, tak jsem se vrhla do točení. Dělala jsem si s ním práci ve stříhacím programu, tak snad se líbí :).

Přiznejme si to, fyzika je na dvě věci

7. února 2014 v 16:57 | Lore |  Deník
Dneska se mi nechce vypisovat na blog, ale řeknu to takhle - čím dál větší honička.
Bylo vysvědčení - pohoda, den volna jsme strávili ani nevím čím, v pondělí ségra jela na lyžák (dneska se vrátila) a já měla týden pro sebe. Kdyby ovšem nebyla škola, že. Čas se zúžitkoval při učení fyziky (ze které budu mít stejně za 3, ne-li hůř), a pak jsem si, abych měla čisté svědomí, opakovala učivo. Jsem strašně unavená. Už se nehorázně moc těším na prázdniny, až vstanu a řeknu si "ah, 11:00, tak jdu vařit oběd" :))). Nemám náladičku ani dopisovat větu. Asi mě zmohlo nastavování designu :D Jsem ráda, že jsem vypadla ze starého blogu, nemám čas ani napsat článek, natož abych několikrát týdně zapla Sims :D. Ne přeháním, článek mě vytíží na půl hodinky, The Sims na tři hodiny.
Tak já jdu, buď číst si nebo hrát Sim City, moje městečko potřebuje více turistů a autobusů, všude mám zácpy (na silnicích), líní simíci si jezdí autem -_-.

Trilogie: The Hunger Games

1. února 2014 v 14:09 | Lore |  Knihy
Před pár dny jsem dočetla trilogii The Hunger Games a tady je recenze :) )

OBSAHUJE SPOILERY!