Březen 2014

Jaro přichází

23. března 2014 v 16:17 | Lore |  Deník


Život je jedna ultramegahustá houpačka. Jednou jsi dole, jednou nahoře.
Někdy nevím, co si mám o některých lidech myslet. Nejraději asi nic, že. Člověk by jim rád přišel na kloub a porozuměl jim, ale když oni mi jdou každým svým činem proti srsti. Asi to nedopadne dobře. A už nikdy nebudu říkat navždy, protože nic není navždy a kdo si myslí že ano, je naivní...:)
Tolik mi chybí čas, tolik mě čas stresuje. Osm hodin jsem ve škole, přijdu, najím se a jdu se učit a pak zase spát. Dokonce i teď mám v klíně sešit z biologie a na pozadí mám Word s rozepsaným úkolem do IVT. Tak moc se těším na pátky, kdy si můžu v klidu sednout k počítači, kouknout na facebook co a jak, prolustrovat blogy, kouknout na novinky a dělat něco, co mě baví. Jeden den, jen jeden! Co jsem si vybrala, to mám. Uvažuju o přeorganizace denního režimu, ale jak na to?
Docela mě začíná štvát, že stárneme. Jsem divná, ale nechci být starší. To, že bych měla nějaké povinnosti a že bych byla na vše sama, mě děsí. Doslova se bojím osmnáctin (ještě že jsou za dlooouho).
Achjo, ty moje výkřiky do tmy.
S Nik jsem byla v pátek v Avionu - co kdybych zahlédla nějakou pěknou bundu a ono houbeles, takže jsem přišla domů akorát s legínama a rozhodla jsem se, že budu nosit své lososové sako, nebo džísku, protože já už prostě na chození po obchodech nemám sílu, protože v nich stejně NIC není. Bída, lidi, bída. Asi se naučím šít! :D
Včera jsem byla v Polsku, alespoň že si mamka koupila halenku a bundu, a sestra šaty na svatbu (jde za družičku), a moc mě potěšilo, že jsem se do nich vešla i já - hehe. Jsem ráda, že aspoň nakoupily ty dvě, když ne já. Nevadí, však mám kousek Tesco (jooo? třicetiminutový kousek tramvajkou:D), v F&F jsou moc pěkné věci, všeobecně považuji F&F za jednu ze značek, která má opravdu pěkné věci. Doporučuji:)
Zítra mě čeká supa-dupa den, píšeme ze zeměpisu, bioly, a zkouší z angličtiny. OOO, mě to tak nebaví, ale co nadělám, škola je škola, ale máme tady ještě 3 měsíce, a pak další supa-dupa dva měsíce lehárka a pohodičky. Už se těším, až se budu probouzet každý den v deset hodin ráno zaslepena sluncem, a ke snídani si dám nějakou fresh zeleninovou bombu přímo ze zahrádky. Buďme trpěliví. Jaro přichází.

Padesát na padesát

9. března 2014 v 18:56 | Lore |  Deník

Po jedné stránce byl týden nudný jak dělo, po druhé celkem fajn. Co se týče školy - haha - všichni se proti mně spikli. Já se učím a stejně se mi známky nelepší. Dobře, přiznávám, o trošičku, ale stejně jsou věci, které nechápu, a to mě děsí! Na základce jsem chápala všechno, ale teď? Míchá se mi to dohromady, jsem občas v háji. Třeba taková chemie. Naopak se mi zdá, že trochu chápu fyziku, sice vektory mi dávají zabrat, ale ujde to. Spolužačky se teď musí smát:DDDD. Zeměpis jsem nikdy neměla v oblibě, takže to, že jsem teď dostala 3- a 1-, beru celkem v klidu:) Mě ovšem štve jeden docela primitivní předmět IVT. Ó můj bože, úča mi za nějakou typografickou chybu + nějaké její žvásty dá 3-. Myslím, že by si měla vybrat jiný objekt k šikanování, už mě to dosti sere, jak mě furt buzeruje;)

Teď k tomu příjemnějšímu! Do mobilu jsem si stáhla na Renčino doporučení pár knih od Lenky Lanczové, autorky, kterou mám v oblibě a kterou čteme obě, a to knihy Tajná láska a Čas něhy, takže jsem se na čas "vyčváchala" v "růžové" knihovně, a jelikož se to čte rychle, na tento týden mám nachystaného "Náhradního prince", zatím jsem na začátku, jelikož se buď učím, nebo jsem na FB, nebo dočítám Hru o Trůny (chybí mi ještě tak 50 stránek). Pane jo, úžasná knížka, plánuju na narozeniny, které budu mít v červenci, si koupit druhý díl, už se moc těším. Samozřejmě recenze na první díl bude, možná i porovnání se seriálem, uvidíme:). To je zatím všechno co mám na srdci, pokud se něco bude dít, poreferuji v dalším článku. Nebooo:

Co kdybych založila FB stránku o mně a blogu?

Napište svůj názor a jestli by to mělo vůbec smysl:), byly by tam příspěvky častěji - přece jen do článku je nutné/slušné něco napsat, na FB stačí větička a nemusíte lézt na blog, máte všechno na FB, kde jste nejčastěji.:)
Joo, jsem si plánovala napsat knížku, tak to je malá "promo fotka" mám já to představivost:))). To dole jsem dělala před pár týdny v hodině ZSV.