Duben 2014

When I wake up I’m afraid, somebody else might take my place

26. dubna 2014 v 14:07 | Lore |  Deník
Nenadávejte mi, že jsem škaredá nenamalovaná, já to vím :D
(hej, žeru tu písničku^^ a asi začnu žrát i tu skupinu, už druhá srdcovka z jejich repertoáru)

Nějak mi tento týden/měsíc chybí dobrá nálada a žiju jen ze setrvačnosti. Chce to něco novýho, něco dobrýho, nějaké jedničky, pár kil dole a úsměv na rtech. Chci toho moc.

Tento týden bylo plno akciček, Velikonoční pondělí, před kterým jsem chtěla utéct pryč, nakonec jsem zůstala doma, protože stejně moc lidí nepřišlo. I tak nemám ráda Velikonoční pondělí. Nastavit zadek, nechat se vypráskat a pak ještě tomu práskači dát vajco? Jsem snad slepice? Nebo Anna z 50 Shades of Grey? Ne, nejsem, takže se mi to nelíbí, a nechci je takhle slavit. A křesťanský svátek? OK, ale Velikonoce se dají slavit i jiným způsobem než po česku. Tohle je jeden z mála důvodů, kvůli kterým by mi nevadilo se přestěhovat.
Po pondělí následovalo plno akcí kvůli přijímačkám (haha, nechápu, že je to rok, co jsem byla přijata na wigym!), takže jsme v úterý navštívili divadlo Jiřího Myrona a ve středu jsme byli v kině na tříhodinový film Hořící keř. K tomu filmu; je to dobrý film, hezky natočený o upálení Jana Palacha, o nimž jsem věděla skoro prd, jelikož mě v dějepise bavila látka až do 2. světové války a potom jsme to jen rychle přeletěli. Škoda že film má 3 hodiny, což lidi odrazuje, kdo by vydržel sedět tři hodiny vkuse bez přestávky? Ale stálo to za to, i herci jsou dobře obsazení, dívalo se na ně dobře.
V Pátek bylo poslední zvonění maturitních ročníků v DK Akord. Maturanti si se svou prezentací pohráli, a líbil se mi program všech tříd až se strachuji, co vymyslí naše třída za 3 roky. Času dost, že?

Nyní trávím hodně času na wattpadu nebo na facebooku. Jsem rebel, měla bych se učit (ale joo, už se učím) a místo toho se takhle flákám :D co chcete, od takového lenivého člověka jako já, že :) Mimochodem ve fotkách jsem si zkoušela "vlnový účes" (černobílá fotka a fotka v posteli se zavázanými vlasy zezadu) a byla jsem z něho docela spokojená:)
fotky dole:)

Když padáš ze schodů, drž hlavu nahoře

6. dubna 2014 v 20:01 | Lore |  Deník
(já, Lucka, Anet)
To byl zase jeden z fajn týdnů, kdy vám odpadne nějaká hodina, a vy jste "hehe".
Ve čtvrtek jsme pádili do Ostravy do divadla Aréna, na hru Hráči od Gogola. Tohle jsem si užila! I když, celý ten den byl nějaký pochroumaný, čtěte:
Byl krásný jarní den, čtvrtek. Já vstala, nasnídala se, oblékla se a chtěla vyjít ze dveří ven, abych stihla tramvaj, ale co se mi nestalo? Na svých lodičkách jsem zakopla a spadla ze schodů. Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet! Silonky roztrhané, takže jsem se šla převléci ale nakonec jsem tramvaj stihla. Na svinovských mostech, kde jsem přestupovala, jsem si roztrhla i druhé silonky, ale ne moc, takže jsem to nechala tak a v klidu dojela až do divadla. Po té jsme ale s holkama (a půlkou wigymu) zašly do Karolíny (je to Fórum Nová Karolína, ty vesnický špeku!) a já, jelikož jsem tak půl roku nestála na podpatkách, jsem si nadělala tolik puchýřů, že jsem ani chodit nemohla. Do dalšího dne se mi objevily na nohou modřiny jako následky toho pádu. Naštěstí jsem si nic nezlomila, takže jsem v pořádku, jen mě štvou ty "moňa", dlouho si sukni či kraťasy neobleču.

No, to je taková super story, kterou jsem bavila svou rodinu a přátele. HAHA, představa jak já padám ze schodů....musím se smát taky:D.

Dneska jsme měli Mařáka (vítání jara), s holkama jsem musela prodávat voničky, a nakonec jsme vydělaly 400 KČ! Štědří lidé:)
Bylo fajn se zase podívat na naši bývalou školu, ach jo, naposledy jsem tam byla před 5 lety.

Mějte se krásně, já budu muset se našprtat ájinu, zeměpis (to je TAK DEBILNÍ PŘEDMĚT, druhý nejhorší hned po biologii.) a matematiku. Eukleidovy věty, bla blaaaa.

+tak jsem teda rozjela to FACEBOOKOVOU STRÁNKU! folou mí:)+


Dnes s Nikol
(další fotky v c.č.)