Červen 2014

Stačí tak málo

14. června 2014 v 13:47 | Lore |  Deník
N., A., M.
Nevím, jestli jsem naštvaná. Spíš je mi to líto. Jsem bez hlavy se srdcem, které neví, proč bít. Možná že to ví, ale pro jistotu se chce zeptat hlavy, ale co má dělat, když tu ta hlava není?
Jsem ze sebe zklamaná, představovala jsem si vše jinak, ale člověk míní a vy víte co.
Chci se změnit. Pozitivita, komunikativnost, pohyblivost, spokojenost.
Zatím jsem pesimistický, zamlklý, líný a nespokojený člověk.
Ty dva týdny to ještě přežiju, a pak máme s Nik naplánovaný zotavovací program, i když ten, kdo to potřebuje, jsem čistě jen já.
Držte palce, potřebuji podporu. ♥
Něco z posledních dní, radosti, blbosti, nudnosti.
(a zrovna mám chuť na tuhle písničku, i když moc neodpovídá mému citovému rozpoložení)


P.

23 dní do narozenin

8. června 2014 v 21:54 | Lore |  Deník
Vskutku originální nadpis, ne?
No ale aby se ten článek trochu týkal toho nápisu, vložila jsem obrázek věcí, které bych chtěla dostat na narozeniny, do jednoho obrázku a vzniklo z toho toto. Hned potom jsem si řekla: Není toho málo?
Asi jsem náročný člověk, když mi toho přijde málo, ale tyhle věcičky prostě chci.
Střet králů - druhý díl Písně Ledu a Ohně. První díl jsem dostala na Vánoce, a jasně že jsem se zamilovala, ale kvůli ceně si ho nemohu sama koupit. Pro někoho sice 600 není moc, ale pro mě je to dost, jelikož ještě nejsem výdělečně činná, a jsem stále na mizině (:D).
The Hunting Party - V pořadí šesté CD od mé oblíbené skupiny Linkin Park. Nedivte se, že ho chci, už jen ten obal vypadá boží. Už je released 5 písniček: Guilty All The Same, Until It's Gone, Wastelands, Rebellion, Final Masquarade. A podle zdrojů, které slyšely už celé album, je to pecka.
Sony sluchátka - Ano, moje pecky do uší už berou poslední dech, až se roztrhnou, pochovám je na zahradě, mezi pivoňkama :D A tyhle Sony vypadají luxusně, takže už jsem s taťkou domluvená!


Mimochodem, v pátek měla teta skvělou svatbu, ale jelikož mám takový nedostatek fotek - a o ty fakt nemůžete přijít, povykládám vám o ni někdy jindy. (ano, to si nemůžete nechat ujít)
Mějte se, smějte se, mě zítra čeká ajina s nějakou angličankou, která neumí ani ň česky:D faaajn, proto miluju suply.
Včera pařák, dneska pařák, zítra pařák a já nemám co na sebe. ACH JO. Usmažím se ve vlastním potu.
Die, řízku!
+je tu nový dizajn. Miluju univerzalitu.