Červenec 2014

Tip na čtení - Lanczovky

12. července 2014 v 11:42 | Lore |  Tipy
Když už jsem se rozhodla s psaním nedeníčkových článků, napadlo mě něco o knížkách. A hele, máme tu Lanczovky.
Lenka Lanczová je známá česká spisovatelka knih pro mládež, respektive pro mladé (a klidně i starší) dívky. Začala psát ve svých třinácti letech a píše dodnes. Na kontě má 56 knih, ve kterých řeší očima hlavní hrdinky problémy dnešních mladistvých.
První knížku jsem dostala od sestřenky, další od mamky, a docela jsem se do toho zažrala, takže jich mám přečteno přes 20, i když to není ani polovina. Tady je pět mých nejoblíbenějších. Čtou se jedním dechem a je vhodné si je vzít na zahradu a relaxovat s nimi. Já lenoch si je sice čtu v posteli, ale to je na člověku. :)

Mafia 2

11. července 2014 v 16:37 | Lore |  Hry
Právě leje jak z konve, takže jsem se konečně odhodlala k tomu, abych znovu napsala nějakou tu recenzi k nějaké hře :) A je to tady, je tady jedna z mých nejoblíbenějších her - Mafia 2.

Po a před randoms

7. července 2014 v 11:48 | Lore |  Deník
Já nechápu, jak rychle se může měnit nálada:D Včera weee dneska wuuu. Možná to je tím, že jsem od rána nejedla, protože mi je špatně (Bůh mi dopřává detox, fakt díky).
Ale co jinak? Horko, hnus, horko, hnus, prší, horko, hnus. A pořád dokola. Asi se léto stane mým nejméně oblíbeným ročním obdobím.
Alespoň, že oslava byla gůd. Kytičky, čokoládky, penízky. A já jsem si za ně vybrala knížku (haha, k dnešku jsem na 106 straně z 900+) a od taťky jsem dostala sluchátka. Ještě si musím zajet do Bontonlandu pro The Hunting Party, jelikož supermarkety hudbu nevedou. Grrr.
Fakt jsem unavená, už od osmi lítám na záchod. :D Detox, no fakt díky.
Jdu si číst, či psát, nebo kreslit, jelikož ven (36°C!) se fakt neodvážím, ještě dostanu úpal/úžeh a to mi fakt chybělo. Možná nějaký spešl článeček, uvidíme...:)
Zatím!
↓↓↓K sežránííí ♥

Happy birthday to you.

1. července 2014 v 16:51 | Lore |  Deník
Docela trapné si přát sama sobě, že? Ale co, přeji si od srdce.
SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD, CHEMIE NA HRADĚ (24.6. 2014) Se Sokolem :)
Mimo to, že slavím sweet 16, konečně začínají prázdniny. Lidi, jsem divná, ale normálně je mi po wigymu smutno. Nemám co dělat. Normálně jsem měla chuť vzít do ruky nějakou knížku a začít se učit, třeba biologii. A tu se teda učit budu, pokud chci z ní maturovat! Musím si to prostě jinak naplánovat, protože teď v tom plavu a já prostě chci za 1, ne za 2.
A jak vlastně dopadlo mé vysvědčení? Sedm dvojek, žádná trojka. Paní profesorce jsem chtěla vlepit pusu, když jsem se dozvěděla, že mi nenavalí trojku z němčiny. Je to zlato a já si slibuju, že se ta ty kokotské slovíčka alespoň třikrát týdně kouknu. Jinak jsem se vším spokojená a těším se na příští rok. Ono učení je mučení, ale nedovedu si to bez něj představit. S wigymem jsem spokojená takže snad mi to vydrží ještě další tři roky ♥.

V sobotu bude oslava, takže chystám nějaký megafoto článek, páč se mi to tady nechce dávat dneska.
Omluvte mě.
Mimochodem The Hunting Party je úžasné album a už ho chcu doma!
I když právě jsem si oblíbila Riptide (to mi připomíná Dead Island):