Srpen 2014

Venus power

24. srpna 2014 v 18:20 | Lore |  Deník

Musím si vyplnit papíry k odisce, nalakovat nehty a začít psát další díl povídky (ten minulý byl - hahaha - prdlej)..
Už jenom týden, a uvidím moje Venuše každý den :3. A tebe taky, Renčo :D
A tahle hudba je fakt ou em dží, díky, Luci. (pustit si to, je povinnost)


I'm tired of being what you want me to be

11. srpna 2014 v 13:39 | Lore |  Články
Moc mě potěšilo téma tohoto týdne "Oblíbená píseň". Okamžitě jsem rozjela nový článek, ale pak začala přemýšlet, jaká je moje oblíbená píseň? Myslím, že nemám písničku, kterou bych mohla poslouchat nonstop celý život, ale je jich tu pár, které si opravdu ráda poslechnu, které mají v mém srdci místečko.
Shrňme si mé oblíbené interprety od začátku do konce. První, co si vybavuju, byl Enrique Iglesias, pak se míchal Scooter, Lady Gaga, Katy Perry, potom jsem začala blbnout s One Direction (asi ty první chvíle, do písničky One Thing, kdy se mi zprotivili, a další 3 roky jsem je nemohla ani slyšet), a pak začli Linkini, 30 Seconds To Mars a nově se k mému řetězu přidali i Bring Me The Horizon. Když vypíchnu to nejlepší z nich, mám tu srdcovku od Linkin Park, kterou musí znát úplně všichni, a tou je Numb. Linkiny mám ráda, protože do toho vkládají srdce, pocity, myslí na ty slabší a jdou od nadlehčení k maličkostem. Nechci je přechválit, poslední album, které jsem si koupila, si myslím, že se moc nepovedlo, ale nikdo není neomylný. (Pokus - omyl, můj šálek čaje to není, ale Linkini mají ještě rok smlouvu u WB, tak snad se to potom změní a přijdou časy Hybrid Theory a Meteory znovu) A proč je máme rádi? Protože jejich písničky pomáhají hlavně fanouškům, ať už textem nebo melodií. Vyjadřují pravdu, kterou víme, v zakódovaných slovech.
A ještě jednou - proč u mě vítězí Numb? Protože je to písnička, kterou znám nejdéle, písnička, kterou mi přirostli k srdci, písnička, která se mi vybaví, když se řekne Linkin Park, a písnička, která má klip natočený v Praze, která se mi moc líbí, a patří mezi ty nejhezčí města v Evropě (je rozdíl Praha jako město a lidi z Prahy, bacha na to). Poslechnu si ji prostě kdykoliv, ať za blbé nálady (poslouchám hlavně text) nebo za dobré nálady (ta hudba je pro mě prostě boží, strhne mě dovnitř).

Je až k nevíře, jak je stará, ale stále pěkná :)
Nikdy nekončící problém společnosti.
Je to vlastně problém? Být jiný...
"All I want to do
Is be more like me
and be less like you"

Chester, Mike, Joe, Dave, Brad, Rob, dobrá práce :)
Někdy bych chtěla tu dobu zažít znovu...