Září 2014

Nohama v druháku

17. září 2014 v 20:12 | Lore |  Deník

To je zase doba, co jsem nic nenapsala na blog. Píšu si pro sebe, ale i tak mám trochu výčitky, že jsem zde tak dlouho nezavítala. Cítím se tak na 70% vytížená a kupodivu, je to fajn. Je mi fajn i bez toho, že nesedím tři hodiny u počítače a dělám něco, co mě kdysi bavilo. No, ono by mě to bavilo i dneska, kdybych ovšem měla čas. Tím hlavně myslím svou simsovskou kariéru psaní komixů. No od té doby, co jsem blogem s The Sims sekla, uplyne už skoro rok, ale vzdala jsem se spíš jenom těch komixů, psát jsem nepřestala (I když jsou to totální srajdy, které ani já po sobě nečtu, jen potřebuju svou fantazii mrsknout na nějaké bílé pozadí a znázornit černými znaky. A taky tak trochu ty blbiny sdílet se světem.), díky tomu, že jsem poznala wattpad.
Nyní přijdu ve čtyři domů, obědvám (jo, ve čtyři hodiny - to na sobě proklínám), prolistuju wattpad, nebo přečtu nějakou knížečku, kterou mi Renča doporučí (hlavně ne žádná povinná četba!), a hlavně se učím. Neřekla bych, že nějak usilovně, nemám v krvi, abych se učila v kuse tři hodiny. Ale trochu mi to udělá radost, že si třeba dvakrát přečtu dějepis, nebo chemii, udělám si úkol, a jdu spát s tím, že aspoň něco si pamatuju. Normálně jsem dneska dostala 1 z matematiky. A já si ji chci udržet, narozdíl od fyziky, kterou jsem moc nevychytala, protože jsem byla přes víkend tak nemocná a hlavně jsem byla pryč, že jsem se na to prostě kouknout nemohla, a proudění kapalin mi bylo u prdele. Bez prdele. Ale chystám se nechat v pondělí vyzkoušet, tak snad to dopadne dobře.
K těm knihám a tak, dočetla jsem mou drahou Vojnu Anjelov, pobrečela jsem si nad simíkovským komixem s úžasným namětem, bavím se u 180° od Ellisxx a jsem v polovině knihy Krásná Katastrofa. Když si to tak vezmu, čtu celkem břečky (tak označuji dívčí romány, nic ve zlém, ale když se vás někdo zeptá, co čtete, rozhodně mu nepovykádáte o fanfiction s Louisem Tomlinsonem, který vás jakožto člen skupiny One Direction ani moc nezajímá), naposledy jsem četla kvalitní Střet králů, a teď tyto dívčí patlaniny :DDDD. Měla bych se vrhnout na povinnou četbu, páč už jsem na wigymku druhým rokem, a nemám přečtené ani ň z povinné četbičky. Normálně bych se flágla po hlavě, slíbila jsem si, že se o prázdninách na něco mrknu, když..... mi se to tak nechce číst, když to patří do sekce "povinná četba". Neříkám, že to bude blbé, ale prostě to odpuzuje.
To je jedno, nechala jsem se unést do jiné krajiny, chtěla jsem říct, jsem ráda lehce vytížená, tím myslím, že mám co dělat. Základku jsem propoflakovala s jedničkama, na gymplu už je to horší, ale čím víc se snažíte, tím lepší budete mít ze sebe pocit.

Ach, Vřesinská je kouzelné místo. Vždycky, když čekám třicet minut na tu blbou tramvaj, potkám někoho, koho nečekám. Nebo i čekám, ale ráda ho vidím (a některé samozřejmě ani moc ne). Nebo po něm pokukuju. Ať už je to kluk, nebo holka, je fajn brát lidi takové, jací jsou, protože oni prostě tací jsou, a nedělají to schválně (no, až na pár mrch:DD).
Pro F. si píšu třetí čárku.