Leden 2015

A zase

30. ledna 2015 v 20:11 | Lore |  Deník
musela jsem vyzkoušet

tata po mafiánsku/ tata jako ATI (ne ta grafická karta)
Výpis z vysvědčení doma, dokoukáno American Horror Story: Asylum, jsem v polovině druhé série Red Dwarf, kolem mám pohozené bacily, čokoládu a chlupaté ponožky, k tomu pocit provinilosti.

Lehčí je utéct, co tak jednou ale neutíkat, zastavit a otočit se?
to už tady jednou bylo... historie se opakuje?
Asi se nezměním.
Díky, Niky, jsem kravička.

Popisek, u kterého se při najetí zobrazí obrázek

24. ledna 2015 v 22:00 | Lore |  Tipy

Vypadá to asi nějak takto, nemůžu to ukázat přímo, jelikož by to zrovna podle nastavení mého designu nebylo moc vidět, ale je spousta blogů s takovými popisky.
A jak to tedy funguje?

Obsesión mascara - Dermacol

24. ledna 2015 v 13:40 | Lore |  Recenze
Jelikož je polovina rodinky nachcípána a na mě to leze taky, obvyklé víkendové plány se ruší, tudiž mám čas na blog. Dlouho jsem nepřidala žádnou recenzi (mám v těch tipech/recenzních zmatek, dneska si s tím pohraju a možná i s designem :)) a tak mě napadlo zrecenzovat mou novou/starou řasenku, kterou jsem si před pár týdny koupila ve slevě v DM drogerii za cca 80 Kč ve slevě.


Cena: 149,- Kč
Slibuje: Zvětšení objemu a délky řas
Benefit: Hypoalergenní - s provitaminem B5

I don't mind the rain

14. ledna 2015 v 19:53 | Lore |  Deník

Když jsem si 'nový článek' rozklikla před pár dny, nadpis měl znít: "když se sere tak se sere".
Člověk má jednoduše někdy fajn období, někdy nic moc, někdy hrozné, a pak je dokonce to vražedné. Věřte mi, já asi byla na přelomu hrozného a vražedného. A kdo za to může? Spíš co za to může..


Nedokážu si udržet čistou hlavu, protože nemám nějaký 'hlavový vysavač', který by posbíral všechny ty drobečky věcí, které mám v hlavě, a díky kterým přicházím o zdravý rozum. A pak se také mezi ty drobečky schovaly malé lentilky, které mi denně vytvoří úsměv na tváři, například se pořádně nahlas zasmát nad mundurem pana profesora (penguin), potichu se smát Zbyšanovi (♀), který vám napařil další dvojku k těm, které vám vychází, nebo diskutovat s třemi mušketýry, proč je Řeka Písničková taková divná a proč si Doktor nevzal Růži. - (divný lovestory jsou nejlepší, krom Twillight)

V neděli jsem měla strašně divnou chvilku... No, nejvetší bečák v mém životě. Nakonec se ukázalo, že mi dali druhou šanci, kterou nesmím promarnit. Pokud vám ji někdo dá, možná pro něho něco jste, a určitě si nemyslí, že vám ji dává zbytečně. Tak ho nezklamte, ne každý vám dá druhou šanci.
A ještě jedna rada, "Neříkej to, co budeš dělat, ale co jsi udělal". Lidé vás dokážou demotivovat i jediným úšklebkem. Nevím, rodina a přátelé by vás přece měli podporovat v něčem, čeho chcete dosáhnout. Nebudu mluvit o někom konkrétním, i když ho na mysli mám, ale proč vás někdo rovnou shazuje, aniž by se o něco pokusil sám. Není to tak nemožné, aby to bylo nedosažitelné. Spíš vás chtěji přimět k něčemu, k čemu vy sami nechcete. A občas jsou to tak dobří manipulátoři, že je poslechnete. Nikdy nechci být takovým člověkem, snad se to nedědí.

Konec odstavců s duchem pochmurna, je středa, střed pracovního týdne, celkem teplo (6°C), možná čas, abyste začali s něčím, co byste chtěli udělat. Třeba se kouknout konečně na fyziku (tu jsem musela dneska jít psát na 7.00!), kouknout na povinnou školní četbu, uklidit si pokoj, udělat si pořádek v diáři, vytvořit nový layout, koupit si CD vaší oblíbené skupiny, nebo si konečně koupit lístek na jejich koncert, vyběhnout ven si zahrát fotbal na sídlišti, začít psát autobiografii, učit se hrát na kytaře, kouknout se v televizi na nějakou blbost, u které zapomenete na své problémy, napsat starým známým, se kterými jste nebyli v kontaktu už tak půl roku, začít komunikovat s rodinou, nebo navštívit místa, na kterých jste byli vždycky bezstarostní a šťastní. Jen nezapomeňte, že i ta nejhorší minuta má jen 60 sekund. A nezapomeňte na přátele, kteří vás rádi podrží.

Chytněte si dobré místa při dopisování písemek a nezapomeňte si kalkulačku :)