Březen 2015

Chvilka pro neználka

11. března 2015 v 21:26 | Lore |  Deník

Absolutně nevím, co ten nadpis má znamenat, přesto tu je. Snad ne moc dlouho :D
Každopádně, miláč dneska zklamal, tak nemám co dělat, učit se mi 100% nechce, i když bych měla (zsv, básnička, matika!), takže jsem si našla chvilinku napsat nějaký ten nesmysluplný článeček.


Zjistila jsem, že od té doby, co se bohužel adresa tohoto blogu rozšířila mezi více než 8 lidí, které znám (ano, a o některých určitě ještě dosud nevím), nechce se mi zde nic moc psát. Jo, jsem introvert, a asi mi vadí, že toho o mně lidé moc vědí. Což.. trochu si tímhle blogem protiřečím, ale když jsem nad tím přemýšlela, tenhle blog vlastně zastává funkci deníku. Raději píšu na klávesnici na blog, než perem na papír (asi mám prostě hbitější prsty než zápěstí = lol, "I don't need blood magic to raise your Dothraki king"). Je to trochu blbost, protože online blog si může přečíst každý, zato dobře schovaný deník tak jedině vaše matka, která vám občas udělá v pokoji úklid.


Jen mám trochu zmatek, jestli se mění okolí, nebo se měním já. Je to zlý. Kéžby byla na ruce zabudovaná nějaká kontrolka, která by upozorňovala, že něco dělám špatně. Jeden týden mi z toho bylo fakt špatně, ale něco mi pomohlo. V češtině jsme dělali slohové cvičení na téma popis spolužáka a dostal se mi do rukou popis o mně. Už si ani nepamatuju ten pocit, jaký jsem měla při čtení, ale strašně moc mi pomohlo se dozvědět-přečíst si, že pro někoho nejsem jen namyšlená p*ča, jak asi na všechny působím, ale docela fajn člověk, který má i své plusy. Díky, Zdroji všeho zla.

Joo, Cassie si to myslí taky.

Teď už z jiného soudku. Nebo o něčem jiném. Víte, jak jsem strašně líná se něco učit (yaaa, vítej na gymplu)? Teorie Velkého Třesku, Červený trpaslík, Skins = můj víkend a tento týden. + Cally s Lucy. Mrdněte mě něčím po hlavě. Myslela jsem si, že Skins bude takový suchý Britkáč, no a docela jsem měla pravdu. Neee, i tak je to fajn, a už jedu několikátou sérii. Kdo miluje Effy? meh & všichni ostatní fans. Nejlepší je, že když hejtujete jednu postavu, tak hned v dalším díle ji zase milujete. Confusing.

Uhh.. chce to nějakou energy na ty poslední dva dny. Sice už nevypadají tak brutálně jako ty první tři, ale i tak.. Kill me hard before you go.

O víkendu jsem se s našima pohádala, protože mě nechtějí pustit na RFP do Hradce. No samozřejmě, že tam tento rok budou Limp Bizkit(ty bych přežila), Three Days Grace (ti se mi taky zamlouvají ale klidně to polknu) a Hollywood Undead(božeeee a na ty chcu jíít). A jako bonus, kdyby měl někdo (třeba Linkini) koncert v Praze, tak mě tam taky nepustí. Stay Zasranej Ostravák. Takže jsem zahájila vlastní protestní domácí vězení. Ať si mě vyhánějí z domu na nějaké uhm, "zábavy", však já jsem 1/2 geek který se z domu nepohne. Stejně jsem se společenského života dávno vzdala, nespolečenskost mi to teď oplácí, ale asi jsem zvyklá, tak co na tom.

Těžký myšlenky, ach jej. Nečtěte to, prostě můj online deník.
A potkala jsem po 7. F., dvakrát za sebou, nevím, jestli se modlím za to, ať si mě pamatuje, nebo ne. V obou případech je to nepříjemné.. ♥ oohh, unspoken memories


Sama bych to neřekla lépe!