Červen 2015

Audience pro Marlence

28. června 2015 v 16:47 | Lore |  Deník
mi ujela tramvaj, tak jsem šla pěšo na další, a ano - vidíte jen jednu kolej
Poslední dobou se nějak utápím v devadesátkách. Písničce Wonderwall je letos 20 let. Rok 1995 musel být prďácký.

Stručně řeknu, co se tento týden dělo. Chemie na Slezskoostravském hradě, sportovní den, exkurze do Marlenky a Audience od Havla. Vezmeme si to pěkně popořadě:
Isn't she lovely?
Nevím, zda jste někdy slyšeli o Chemii na Slez. hradě. Je to prostě taková akce na hradě, kde se jsou stánky jak na tržišti a předvádějí se v nich různé pokusy. No. Vzhledem k tomu, že to jsou pokusy, co obvykle vidíme na DOD ve školách, tak nás nic neohromilo, protože to známe. Ze zvědavosti jsme si sedly s Renčou do sálu, kde mělo být "chemické divadlo". To zas byla blbost. No jo, nemáme se srát někam, kde jsou lidé v hledišti staří tak maximálně 12 let.

O sportovním dni bych se něměla moc zmiňovat, jelikož jsme to opět s děvuchama pos*aly. Ne, sranda, tento rok nám to šlo, bohužel rozdíly v bodech byly malinké, tzv. "o bod" což nás sice štvalo, ale co se dalo dělat. Hrát s profíky je čest. Škoda, že se nenašlo více lidí, co baví volejbal jako nás, takže náš tým nebyl "úplný", kde by lidé byli nabití na 100%. Jako.. kdyby mě někdo strčil do fotbalu, taky bych to kazila, páč mě fotbal nebaví ani ho hrát neumím.


Kdo nemiluje Marlenku? Všichni ji zbožňují. Včetně mě.
Lidi, pokud se se třídou nudíte (jako by se to někdy mohlo stát) a nevíte co si se třídní naplánovat, zkuste navštívit Marlenku ve Frýdku-Místku, pokud žijete někde poblíž. Pro mě to bylo něco jako zavítat do továrny Willyho Wonky. Bóže. Medové království. Ochutnávky - top, výrobna - top. Pak jsem si koupila citronovou marlenku (200 Kč = 800 g) a uhmm... Vy víte co. K tomu prostě nelze nic říct. Musíte ochutnat.


Odpoledne jsme se s Lucy rozhodly zajít na Wigym na Audienci v podání našeho profesora a nějakého absolventského týpka. Účast nic moc, přesto to bylo fajn. Ale už na nic od Havla nepůjdu. Ještě s námi šli dva spolužáci z naší třídy, takže jsme cestou na tramvaj pokecali a udělali si prdel z pár lidí... To je tak, když obyčejně si řeknete rychle ahoj, jinak moc nekecáte. Pak si řeknete, že jsou docela fajn. V poslední době se bavím s nějak moc lidmi, mám z toho strach, aby se mi to nevymstilo.

Konec tlachání.
Znáte My mad fat diary? Myslela jsem, že to bude docela blbost (a ono to je, v životě byste nepotkali dvojku jako Rae a Finna), ale celkem se to dá, připomíná mi to Skins ♥. Kdy jsem se zamilovala do Finna? Když mířili na koncert Oasis. ehh (ano, první kluk s kroužkem v uchu, který se mi líbí)
Někdy si říkám, že tahle love je tak pěkná, že ani nechci, aby se tohle stalo mně.Baby H.

11. června 2015 v 18:57 | Lore |  Deník

>> Nádhera venku, co? Hej ani ne. Nemám kraťasy, sukně mám akorát černé a šaty jsem popůjčovala děvčeti do tanečních... Takže nemám co nosit a potinkám se v džínách ♥♥

Tak si říkám, že jsem se dlooouho neozvala - jako neozvala písemně s mými citovými výlevy alias mám depku, bla bla. Protože co - protože asi nemám depku. Zajímavé, asi za to může pomalu přicházející léto. Je fajn brát věci s nadhledem, hádat se jen tak z prdele, vtipkovat, být jen s těmi, kteří mají na nás pozitivní vliv, nikdo, kdo nás dokáže nasrat za pět sekund. Prostě PRDMNT. Depky jsou na hovno. To víme všichni. Takže vyhýbat se jim!


Byl by to úplně top měsíc, kdyby to tady nebylo samé: TEST, TEST, TEST! Jako jó, psát se musí,... ale. Popíšu vám mou středu: Fyzika - zkouší se, němčina - píše se, chemie - zkouší, zsv - zkouší se, matematika - píše se; a pak jsou dvě totálně unavné výtvarky, ve kterých musím být, i když jsem svou závěrečnou práci už dávno dodělala. (K té výtvarce... nesnáším, když někdo nerozumí umění... mému umění, a snaží se ho předělat k obrazu svému. Ty vole! Snad už jsem svéprávná, ne?)
Jak to dopadlo? Slohovka snad gud, měla jsem sice malou slovní zásobu (pořád jsem dokola omílala "Ich war krank", "ich hatte Halsschmerzen", "Der Arzt hat mir gesagt, dass..." a tak no... Aspoň na 2, prosím... Tentokráte jsem si dala více záležet, a dokonce jsem si vymyslela, že jsem měla bronchitidu :((

A co teprve chemie! Ne, nečekala jsem, že mne vyzkouší :D A ne, neučila jsem se to pořádně :D. Takže jsem se svými (ne)vědomostmi dostala 2-. Noooo, tak to jsem zvědavá, co dostanu na vysvědčení. Aspoň z matiky teď dostávám jedničky... i když.. dlouho to tak nebude, protože mi nějak divně blbne kalkulačka a neumí počítat goniometrické funkce O.o. Fuj. Fuj. Fuj.

Zase si nemůžu stěžovat na ostaní věci: dokončila jsem povídku a začala novou (ano, opět fanfiction, ale nic jiného by se bohužel "neuživilo"), nainstalovala nějakou blbost (Heroes of the Sturm), včera vyjela na kolo (ještě pořád mě bolí prdel jak prase!) no a trochu změnila jídelníček (papa pečivo, vítej ovoce a černý čaji). But zmínila jsem se, že černý čaj+ citron+ led = top letní kombinace? Vyzkoušejte, pokud máte doma nějaký čaj, který nemáte rádi... :D nějak se to zúžitkovat dá.

No, raději stop.. :D Poslední odstavec: Asi jsem se zamilovala do Hollywood Undead (a kurva sakra moc mě sere, že jsem nebyla na Rock For People!). Nevím, ještě jsem nenašla žádný bad song. Nejlepší je Undead a Been to hell.. u kterých má většina pocit, že navazují na sebe (i když BTH zpívá Danny, ne Deuce). Eh, chápu, zase mi nikdo nerozumí. Protože jak jsem se dívala, HU tady nemají moc fandů.... Přitom jsou dobří.

Novinka:

Pojďte slintat, jaký má Danny úžasný hlas.. Nevím, jestli je u mě výš než Chester Bennington:/

Příští článek už bude čitelnější/užitečnější!