Srpen 2015

All these little things

30. srpna 2015 v 15:04 | Lore |  Deník
Pan Mekdonald zarobil. (aneb po 4 letech v McDonald's)
Lucie dala reparát na 1, ej ♥ Jdeme do třeťáku
Odpolední potěšení?
Ségra. Vzadu město a úplně vlevo vzadu Ostrava.
Moje maličkost.
3 porce na 4 lidi... Protože já nejím ryby, haaa.
Dokonce jsme si zalovili (chov pstruhů v Bělé)
Naughty boy.

Murder!

30. srpna 2015 v 14:24 | Lore |  Články
Když jsem se před pár dny chystala do školy, objevila jsem starý sešitek, ve kterém bylo snad vše od zeměpisu po chemii, náhodou jsem tady objevila i cvičnou zprávu do angličtiny, kde jsme si měly procvičit předminulý čas (a takové sračke). Bohužel jsme se nestihly (pracovali jsme ve skupinkách) "pochlubit" s výtvorem a mně je líto to jen tak vyhodit :D
(samozřejmě tam budou chyby, není to zkontrolované a psala jsem to já (neumím engliš), Renčaa (ta je tak mezi) a Lucie (bez té bychom byly v prdeli))


"

Last week an 18-year old girl murdered her stepmother. It happened at 7 o'clock, when her stepmother had come from work. She was jealous of her stepmother, because her dad had spent most of his time with her stepmother and not with her. Before she killed her she had watched a documentary about Jan Hus, which inspired her. When her stepmother came home, she spilled a gas on her and set her on fire. The girl got a death sentence, but she was insane she couldn't stop laughing. After that her father commited a suicide.

"


Pěkná story, ne :DDD

Jaký je v tom u mě rozdíl

24. srpna 2015 v 18:11 | Lore |  Články

téma týdne: Mít rád vs. milovat
super, že je úplně jedno, jak to pojmete

To si pište, že pro mě ty dvě slova neznamenají to stejné. Samozřejmě, abych milovala pizzu, musím ji mít ráda, ale abych měla ráda olivy, nemusím je milovat.


Jde to takhle (je to celé z vlastní zkušenosti, prostě moje idea - jednou tuhle čáru budou používat v psychologii - , možná to má každý jinak, ale ještě se mi nestalo, že jsem se dostala z 0 na 100 dřív, než bych chvilku byla na padesátce):

Někoho potkáte, vůbec nemáte šajn, kdo to je, možná jsme něco slyšeli, stejně si moc nejste jisti, že tu osobu chcete znát, či někam pustit dál.
Přes neviditelný můstek se sblížíte, zjistíte, že máte pár společných zájmů, podobný humor, nebo prostě něco, kvůli čemu ji neignorujete na facebooku (LOL, jsem zjistila, že se někteří lidi zasekli na tomto bodu, haha). Pokud se přes ten můstek nedostanou, jsou celkem v prdeli, protože ani vy nemáte chuť je chytit za ruku a přes most převést.
Pak nastává přátelství, ale samozřejmě, není přátelství jako přátelství. Je to takový uzavřený interval, tedy <rané přátelství, best frends forevr> (ty závorky jsou divný, ale jestli jste měli matiku, pochopíte). Tomuto já říkám přátelství. Ještě je tam ten best friends bod, ze kterého se osoba nejspíš nehne ♥.
Nejspíš existují i případy, kdy nedospějete ani do bestfrends bodu a osoba se opět řítí po neviditelném můstku, kde překračuje friendzone a jede si nějak do love zóny o 22.00...
Je tady část nazvaná krize, protože existují pro a proti, otazníky and these things. Je možný, že už tu osobu milujete.
V další části už jste s tou osobou nejspíše ve vztahu (pizzo moje), není pochyb o tom, že se milujete, že ji milujete. Jenže pořád je tady to ALE. Znám lidi, kterým to prostě nevydrželo.
A proto já potřebuju, aby někdo prošel prvním bodem, protože když zmizí zamilovanost (ten můstek před krizí, který fičí dál), co zbyde potom, aby to bylo navždy? Aspoň to přátelství.

Nějak neuznávám to anglický I love you.. Ti to říkají všem, i mámě. Ale pro mě milovat je spojeno s něčím silnějším (přes postel :D) . Už vám někdo přinesl větší uspokojení než pizza? Heh. No, obrázek asi sám říká, čemu/komu říkám mám tě ráda a čemu/komu miluji tě :D - Lucie, je mi líto, že jsi stejného pohlaví :(


Pár fotek (-převážně selfíček) z předešlých let (2012-2015)

17. srpna 2015 v 19:44 | Lore |  Články
2013 & 2015
První jsem tu chtěla psát o něčem jiném, ale... pak jsem si vzpomněla, že blog vlastně není můj pravý přítel. Možná mi bude naslouchat, ale neodpoví mi. A já potřebuju odezvu.
Táákže jsem jen tak zavítala do galerie a koukám, starý fotky :D Sice nejsem youtuber, abych dělala reakce na staré fotky, ale dá se to přece i slovy, ne? Nejen na fotky, ale i na gify.


Soo, devátá třída, rok.. 2013 asi. Jojo, je to tak. Pár dní po vyhlášení výsledků z přijímacích zkoušek na SŠ (eh, vždycky mě dojebává, jak jsem měla ty přijímačky u prdele, nějak moc jsem si věřila) - vím to, protože jsem našla článek s podobnou fotkou, hehe :D. Fotka vypadá celkem slibně, konec devítky bylo asi mé nejlepší období za celý můj život (to jsem pěkně v pejči), i když by se leccos změnit dalo. Po vzhledové stránce fajn, dneska se líčím podobně, možná trochu více, nebo spíš precizněji. Tenkrát to byla jen černá tužka, řasenka a korektor na kruhy pod očima.

Není čas na smysluplné řeči

12. srpna 2015 v 15:53 | Lore |  Deník
Ne, fakt není. Kdybych byla zmrzlina, byla bych už .. no už bych nebyla :D
Za hoďku se jdu cournout s L. tak.. nic. Fotešky, moje na(r)cistické já a tak podobně.

přehrada Olešná
To si tam tak sedím na pláži a najednou začne chcát. Před a po :D #nomakeup #naturalbeauty #uglyasfuck
Zmrzka z Nové Bělé (nom, nom, nom!)
A pak jsme taky s Luciferem vyrazily ven ♥
Isn't she lovely? #poruba #fotograf
A tady jsem si opět zkoušela rtěnku. No, já fakt nevím, ale buď na to nemám rty, nebo mám blbý odstín. A jo, asi jsem letní typ #cold, heč
Ale růžová mi taky nesluší. #whaaaatV odstínech šedé i jiné

2. srpna 2015 v 15:51 | Lore |  Deník
Do-dovolenkovala jsem, přináším fotos. Měly být všechny černobílé, u některých by to ale byla docela škoda, tak jsem přidala jen swáž filtr.
Bude tu celkem dosti budov - na to já jsem úchyl.


Fontána v Marienbad.