Září 2015

Poslední marmeládový koblížek

29. září 2015 v 19:29 | Lore |  Deník
Jsem spíš poslední kobliha. Nikdo mě nemá rád :D Okay, nebudu dělat, že se tomu divím.
Ale stejně je to divný. Moc divný. Jako ne úplně, ale je to divný.

Ještě teď cítím chuť té slané nugetky. Egh.
Lucie měla narozeninyyy♥ Už skoro před měsícem, ale prostě moje víkendy jsou velmi depresivní a velmi akční, tudiž nemám žádný čas na své frends. No a najednoou se naskytlo krásné pondělí, kdy jsem se asi měla učit, ale pěkně jsem se na to vykašlala, jebla s učebnicama na postel, vyfikla se "jak na rande" (to je úplně hlupé přiřovnání), a jela za Lucií se zchlastat. Fajn, moc jsme to přehánět nemohly. Ale oslava musí být, zvláště oslava osmnáctých narozenin. A nejen Lucie si něco z nich odnesla. Já mám třeba nový boty. Ale neukážu. Se nebudu chlubit, předsa. Ještě by mi někdo záviděl (čtěte s povrchním tónem).

Paní Čé dělá dobrý buchty. (a já se v nich, jako ve všech jiných jídlech, babrám)

No a.. tady malý důkaz, že jsem vidlák. Tam vlevo jsou pórky. Ty jsme měli v sobotu na oběd s masem a těstovinami. #nommy
Je toho moc co říct. Ale není času nazbyt, chci napsat nějaký "lepší článek", ale nechci do něj cpát tyto sračky.
Moc děkuju za odezvy k minulým článkům.A vítám Linuuu ♥

My Mad Fat Diary

26. září 2015 v 16:40 | Lore |  Filmy, seriály

Ačkoliv je mi k*rva blbě, bolí mě hlava, bolí mě v krku, snoplím atd. (prostě se cítím jako stařena nad hrobem), včerejšek a dnešek jsem strávila dokoukáváním mých milovaných Skins, který vysílala televize E4 a tak jsem si vzpomněla, že na stejném kanále běželo i My Mad Fat Diary, které před nedávnem bohužel skončilo (na co se mám koukat teď?), a já na něj ještě nenapsala recenzi. Aspoň myslím, že jsem to ještě neudělala.

"Rae Earl (Sharon Rooney) rozhodně není dívka, kterou byste mohli jen tak přehlédnout, ať už kvůli jejímu naštvanému výrazu nebo nadváze. Jinak ale prožívá všechny trable běžného teenagera, tedy skoro. Vrací se domů z pobytu v léčebně, kam se dostala po svém pokusu o sebevraždu.

Lash Sensational - Maybelline

24. září 2015 v 18:36 | Lore |  Recenze
No, já myslím, že jsme všichni už o této dračici slyšeli, reklamy jsou všude a pokaždé, když proplouváte drogerkou, na vás smyslně zamrká tím pohledem "vezmi si mě".
No, tak se podíváme, jaký podle mě tento "zázrak" je.
Řasenku jsem koupila v drogerii v DM spolu s bronzerem v balení, které dohromady stálo 169 Kč, takže cenově docela výhodné, vzhledem k tomu, že je to Maybelline a novinka.
Po obalové stránce - nádhera, jednoduché a zároveň luxuní, moc se mi líbí. Jsem ráda, že nahradili růžovou namísto obvyklé žluté, kterou já prostě k řasence moc nemusím (vzpomeňme si na Colossalky a tak), takže za ženskou růžovo-černou kombinaci palec nahoru!

Zkouška v c.č.

Novější trilogie Star Wars (ep I, II, III)

18. září 2015 v 17:30 | Lore |  Filmy, seriály

No, pokud to dobře počítám, tak už to budou dva měsíce, co jsem viděla dvě trilogie Star Wars, o té starší jsem ale už psala, takže nadešel čas, abych se podělila se svými pocity o dílech Skrytá Hrozba, Klony útočí a Pomsta Sithů.

Too many Johns

13. září 2015 v 15:00 | Lore |  Deník
Tati, všechno nejlepší k třiačtyřicátinám :)

Některý talky fakt stojí za to ♥

Hodně by mě zajímalo, jestli se divně chovají lidé jen v mém okolí, nebo i ve vašem.

Deus Ex: Human Revolution

6. září 2015 v 17:20 | Lore |  Hry
Jsem tady po dlouhé době s další minirecenzí. Dneska jsem konečně dohrála director's cut verzi Deus Ex: Human Revolution, tedy třetí díl série Deus Ex. Musím podotknout, že předchozí dva díly jsem nehrála, i k Human Revolution jsem přišla docela náhodou, spíš mě zaujal čtvrtý díl, který se bude odehrávat v Praze.

A tak se vykročilo levou do třeťáku

2. září 2015 v 18:56 | Lore |  Deník
Všem Adélkám přeji krásný svátek. Blbé datum, co?


Jo, my víme. Bohužel, bohužel.
Dva měsíce utekly jak emigrant z Afriky (huh, to je blbé přirovnání), teď nás studenty čeká 10 měsíců mučení. Mňam.
S hlavou sklopenou jsem se nějak smířila s tím, že tam budu muset, ať se mi chce, či ne. Ono by mi to tak nevadilo, kdyby se nám pár učitelů nevyměnilo, některé předměty nepřidaly, a kdybych už neměla jen rok a půl do konce (kurva, kdy se naučím na maturitu??). Z té lepší stránky - aspoň se nám snížil počet hodin, 3x8 2x6. Takže oproti minulým letům zlepšení.