Listopad 2015

Dokonalý trik

30. listopadu 2015 v 17:21 | Lore |  Filmy, seriály

Jednou jeden můj oblíbený letsplayer doporučoval tento film a uměl to tak dobře okecat, že jsem si řekla, že to musím vidět. Byl to tehdy Agraelus při hře Soma, kdo se rozplýval nad tímto filmem, dnes jsem to ale já.

"Existuje tajemství, kvůli kterému byste zabíjeli? V tomto napínavém a vzrušujícím thrilleru od režiséra Christophera Nolana (Batman začíná, Memento) uvidíte Hugh Jackmana a Christiana Balea v rolích dvou soupeřících kouzelníků, jejichž snaha předčít jeden druhého se změní ve smrtelnou past. Scarlett Johansson jako půvabná asistentka se stane figurkou i hráčem v jejich soupeření. Skvěle obsazené vedlejší role v čele s Michaelem Cainem a Davidem Bowiem. Geniální příběh a úžasný zážitek. Přichází Dokonalý trik, pozorně se dívejte."

Modrá krev

21. listopadu 2015 v 13:59 | Lore |  Deník
Tento článek asi nemá smysl, ale musím si postěžovat někomu, kdo nebude klást milion otázek, protože když řeknu B, bude se někdo dovolávat o A a to se mi zrovna nechce vysvětlovat. Před chvílí mě něco tak trochu rozesmutnilo a já to chci nějak vyventilovat ven.Pro mě je škola sice vzdělávací instituce, ale přiznávám, ráda tam rozhodně nechodím. A tak jsem si jako single nezamilovaná nezávislá osoba vybrala vždycky nějakého cuteboie z maturiťáku (pač tam je výběr nejlepší), kvůli kterému jsem se přinutila ráno vstát s myšlenkou "třeba ho dneska uvidím". Není za tím nic moc citového, prostě jsem si z ročníku vyhodnotila toho nej, kterého jsem potkávala častěji, byla jsem schopna si ho zapamatovat a hlavně se mi líbil. Pan Božský no.1 se náhodně podobal princi Kaspianovi z Letopisů Narnie. O rok později následoval princ Charming, který už je bohužel taky fuč, a já si tedy musela najít dalšího prince.

Tak tady to máte

13. listopadu 2015 v 22:11 | Lore
Neuvěříte mi to, ale stejně vám to řeknu. Já jsem ty otázky zodpovídala 14x. Ano. Už jsem to prostě uměla nazpaměť a tady máte ten 14. pokus. První je půlhodinový ale o to více spontánní. Bohužel dlouhý a tak nevěřím, že se na něj bude někdo chtít dívat.

Ke kvalitě atd.. Mě snad zradilo všechno, co mohlo a já si vzpomněla, proč jsem se zařekla točit videa. Nevím, co tam hučí, ale omlouvám se, tohle je snad naposledy :D také světlo nic moc, sedla jsem k tomu o půl třetí (to jsem dělala 9. pokus), no v pět už byla tma, takže jsem musela vzít umělé světlo a no.. Vypadám trochu více divně :DD Řekněme, že dneska zrovna nebyl můj den.

K nesestříhanosti - já to chtěla sestříhat, ale pokaždé se mi sám notebook vypnul, takže jsem to vzdala a rovnou hodila na youtube. No, určitě mi půjde lépe psaní než točení. Už se do ničeho takového v nejbližší době nepustím :D


a tady to půlhodinové se ségrou :)

uuh, konečně to mám za sebou, hodilo by se napsat nějakou recenzi nebo tak něco zase po roce :D

Máša, Hilde a Ute

6. listopadu 2015 v 19:28 | Lore
A MAJKA!! :D :D