Předvánoční trable

18. prosince 2016 v 17:27 | Lore |  Deník


Už v prvním odstavci tohoto článku bych měla uvést, že jde o zcela nepřínosný článek pro lidstvo, možná by si při jeho čtení někdo mohl vykloubit oko, jak často by převracel oči nad mým trapným životem, nebo by dostal průjem, ale prostě mi bylo připomenuto, že jsem zde dlouho nic nenapsala, a tak se zde zjevuji jako Fata morgana s novým článkem (o kom jiném než o mně).

Triple Lu & meh, sorry, bae, za tu čokoládu s himalájskou solí :D


Každoroční splín prosince a svátků o ničem na mě znovu dopadl. Jsem unavená jako Husky po tažení naší vypasené spolužačky a demotivovaná jako alkoholik v baru. Rozhodla jsem se teda chodit spát před devátou hodinou (ještě jsem teď nešla spát dříve než v 22.00) a nakoupila jsem si švihácké sešity a propisku značky Pilot, jakože mě to bude motivovat k učení. Myslím, že ji dneska po přepisování 30 stránek drahé chemie můžu vyhodit.


S blížícími se Vánoci bychom měli pomalu přepisovat svůj seznam přání. Když se mě někdo zeptal, co chci, odpověděla jsem nevím, protože jsem fakt nevěděla. O pár dní později jsem byla donucena si koupit dvě halenky, čímž moje mánie asi započala. Najednou mi na mysl naskakuje milion věcí a myslím, že mi můj budget nebude stačit. Dneska jsem objednala na Notinu věci za litr a objednávala bych dál, kdybych neměla rozum na správném místě. V makovičce. A to si plánuju zavítat ještě na Alzu... chtělo by to dvoje Vánoce za sebou, anebo lepší budget. A to samé s dárky pro ostatní. Musím se haltovat, nejsem milionář. No však nemusíme se bát, já si to všechno pak vyfotím, co jsem dostala, musím se nějak před váma vytahovat.


Článek teď dopisuji o pět dní později, Notino konenčně přišlo a už bych polovinu těch věcí, co mám pro sebe, nejraději vyzkoušela hned teď! Bohužel, Vánoce jsou až za 6 dní. Tak si ještě počkám, zatím bych se měla zaměstnat balením dárků a pomáhání s úklidem. Jo vlastně já nemám ještě balicí papír. A dárky. No a to uklízení.. to je blbý nápad.

A nejsmutnější je, že bych se konečně měla začít učit na maturitu. Poor student. Hi, Michael, merry xmas.

No, už jsem zase zapomněla, co jsem chtěla napsat.

Na příští roky chci další CD od Linkinů, Lany, Depešáků, Gagy a taky korzet + podvazkový pás od Riwy Nerony. A nějaký obrázek od Katastrofé. Ale to až do vlastního bytu.


Byla bych s tím každý den a každou noc.

A nějaká ta várka fotek.

Sis je frajerka.
Kdo chce Lupina?
Teď čičina marodí :(
Drdoly?
Občas je potřeba se vykundit, že jo. A nějaký ty narcisovský pózy, ať jsou lajky na insta. Btw už jsem si jednou zkracovala ten pásek na hodinkách, ale stále to mám volné :D tak já nevím, asi se mi zmenšuje ruka.

Tata hajluje jinak, darebák jeden.
A malá bonusovka - divná, ale líbila se mi. Kdo rád hory?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fakynn fakynn | E-mail | Web | 19. prosince 2016 v 20:22 | Reagovat

Já chci Lupina! I když bych asi radši Siriuse. :D

2 Monica. Monica. | Web | 22. prosince 2016 v 12:19 | Reagovat

Já ani pomalu nevím, že nějaký Vánoce jsou, kdybych nebyla donucena shánět dárky :D letos je to fakt nějaký divný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama