Březen 2017

Já věděla, že ten blog nemám mazat

8. března 2017 v 21:47 | Lore |  Deník

Upřímně, nechtěla jsem se tady vracet a toužila jsem po nějakém novém startu, pálení mostů, čistém štítu, ale ani na jednom blogu, který jsem tento rok založila, jsem nedokázala začít. Bohužel i po x letech mě to táhne tady, jako by to byl nějaký můj domov, moje základna. Asi bych to tady ani neopouštěla, kdyby to tady neznalo tolik lidí, kteří mě znají reálně. Kdybych se tak konkrétně nerozepisovala, safra! Možná to tady promažu, abych měla klid na duši, s doménou asi nic nenadělám, ale budu se s tím muset nějak sžít.

No a co mě konečně donutilo se vrátit? Ehmm asi bych hlavně uvedla to, že se musím začít učit na maturitu. Ano a stále prokrastinuji. Ještě že nás do toho částečně nutí semináře (hlavně ten z biologie, jeeej), bohužel do chemie se musím podívat sama, takže teď své týdenní jarní prázdniny trávím nad pěkně macatým šanonem plným materiály k maturitě z chemie. Ach, no samozřejmě mám i nedaleko televizi a zrovna teď na klíně notebook a zapnutý youtube, facebook, imvu (haha) a seznam filmů, které musím zhlédnout (to k maturitě povinné není, ale když já k životu potřebuju kulturní vzdělání..)


Maturanti? Taky jste tak náladoví jako já? Ne, že by to byla nějaká dlouhodobá depka, ale cítím, že sudé dny jsem fakt naprčená. Nebo nějaká bez chuti. Můj dnešní den asi vypadal takhle: vstala jsem v 10, šla do sprchy, dala si snídani (tiramisu, když je to MDŽ), zapla noťas, poslala ségru do Hrušky, byla na imvu, ségra mi donesla Kinder Joy (nejlepší událost dnešního dne!!!), udělala jsem oběd - kuřecí stripsy se zeleninovým salátem, dělala na imvu se ségrou, odprejskla hošany (ani nevím, co vůbec po mně chtěli), hrála si s bratránky ("To nemůžeš, vole," Michalo, kroť se:D:D) uklidila a tatík mi donesl objednaný Avon - drahou Cherish a světle lila lak na nehty (na ten jsem se mega těšila). Bohužel nemám z toho radost, jakou jsem chtěla mít, tak jsem taková polonasraná. Docela se těším, až půjdu do školy a uvidím některé drahé lidičky

Ten březen vidím docela klidově narozdíl od února. To byly na "to do list" přihlášky na VŠ. Takže x vyplňování, chození pro potvrzení, posílání.. eeeh. Ještě že jsem si našla jen dvě univerzity. A doufám, že se dostanu na tu Palackého. Snad mě tam vezmou. A snad mě naši neukamenují, že nepůjdu na medicínu. Snad budeme s Mirkem dobří spolužáci.