Září 2017

Štěstí mi jinde nepřeje

3. září 2017 v 0:11 | Lore |  Deník
Zdravím, zlatíčka, ozývám se po neúspěšném startu na blogspotu, kde jsem doufala v nový začátek. Více než 5 let jsem strávila na blog.cz a nečekala jsem, že to s tamní komunitou půjde tak z kopce. Upřímně řečeno, nebaví mě to tam - tady - (už). Samozřejmě to nebude jediný důvod, proč jsem se chtěla stěhovat. Je to taky částečnou ztrátou anonymity. Nebo jak bych to nazvala, eh? Sice jsem publikovala své fotky, myšlenky, strasti, (pomluvy?), historky mezi lidi, ale rozhodně ne mezi své známé a přátele. Ti bohužel na můj blog stejně nějak přišli. Což mě začalo nebavit, už jsem nemohla psát o čemkoliv, pokaždé, co jsem si postěžovala, mi hned někdo napsal s tím, co se děje. Tak jsem své články ochudila o texty a přidávala jen fotky z akcí apod. Za tento rok jsem tam přidala 5 článků, z čehož nejobsáhlejší byl ten o maturitě, ve kterém jsem shrnula poslední čtvrtletí. A to ještě tak povrchně.

Letos půjdu do prváku na výšku v Olomouci, takže to beru jako supr příležitost začít s něčím novým, například třeba s blogspotem. Konečně budu moci buzerovat rodinu, friendy, spolubydlící, učitele, aaah. No, k tomu ale nemám dost silnou vůli, můj "nový blog" skončí s jediným článkem, protože nedokážu "začít znovu".

V úterý jsem jela na zápis do školy (100km!), vůbec jsem netušila, co mě ještě čeká. A určitě by mohlo být co vyprávět... Už teď se mé prsty radostně vlní po klávesnici mé staré šestileté křehulky, kterou si budu muset vzít na výšku s sebou, jelikož se mi penízky, které jsem si šetřila na nový noťas (abych mohla pařit csko a simíky, haha), přes prázdniny pěkně rozkutálely. To jsou samé poplatky, kolej, isic, šaty z ali, boty z botova (investice roku! ou em dží), pak má dvacetiny kámojda Lucka, půlkulatiny naši.. a pak bum, Vánoce.

Tak, podobný článek jsem postovala na blogspotu, který jsem ale ponechala za sebou. Samozřejmě je to hlavně kvůli toho, že nemůžu začít znovu, ale přišla jsem na další zádrhel - nastavení. Blogspot je trošku jiný level. Tady to všechno frčí na bázi html, s ničím jiným se tady člověk ani nesetká (a největší lenoši [myslím tím sebe] už to pár let neviděli), blogspot je.. prostě blogspot. Na to asi fakt vysokou školu nebo léta praxe. Takže čau blog.cz, zatím zůstávám tady. Je strašně těžké opustit něco, s čím jsem 5-6 let žila.

17. září nastupuju na kolej, tak snad mě moje spolubydlačky nechají občas napsat nějaký ten článeček. Musím na příští rok vyhmátnout správnou dobu na sehnání pokoje na koleji, nevím, jak to letost přežiju ve třech. I když jsem docela čuně, takže možná holky samy utečou a já budu mít pokoj s balkónem sama pro sebe :)))))) #ityzmrde

V poslední době furt čumím na The Middle. IQ mi spadlo na 60. Už se směju každé píčovině. A ještě to zveřejňuju... Ach jo.