Velký rok

7. března 2018 v 14:13 | Lore |  Deník

Velký rok pro velké věci! Tedy pro mě. Ani nevím jak se mi podařilo přežít rok 2017 a bum vítej v 2018 a makej znovu. V mém případě spíš "začni makat". Jak jsem v minulém článku psala, obor chemie byla špatná volba. Naše slavná sedmička se rozpadla, na oboru jsem zbyla jen já s Domčou, kterou jsem teď taky opustila. Abyste ten obor vydrželi studovat, budeme muset mít ten správný zápal pro věc. Mně se chemie zprotivila. Takže v září nejspíše budu na jiném místě. Nejspíše v Ostravě. Ostravskou univerzitu sice zrovna dvakrát moc nemusím, ale obor, na který jsem podala přihlášku, je jen na dvou školách v ČR. A logicky, nebudu dojíždět někam 250+km daleko, když to můžu mít jen 10 km. Ok, možná o trošku víc. Tak uvidíme.Na konci ledna jsem si splnila jeden goal - šla na koncert legendární Depeche Mode. Bylo to boží. Už ve vlaku mířícího do Prahy jsem se potkala s fanoušky DM a poslouchala, jak "jedou na Gahana", já si však asi nejvíce užila Martina Gore(a/ho?) a jeho Home. Trochu mě mrzí, že moje děti už je asi živě nepoznají vzhledem ke stáří, drogové minulosti a nynější vlně sebevražd (stále mě sere, že jsem nešla na Linkin Park, dokud Chester žil.. bude mě to srát dlouho). Při té příležitosti jsem měla možnost se ještě poflákat po Praze, málem se ztratit a opět obdarovat almužnou nějaké bezdomovce (naštěstí si paní našla jinou "oběť" dřív, než jsem stačila vytáhnout peněženku, a ano je to dobře, protože furt někomu strkám prachy a pak si stěžuju že sama nemám :DD neumím říct ne, no).

Jako správný člověk jsem si dala nějaká ta mini předsevzetí, jakože třeba zhubnu (haha, jako vždy), tak jsem si stáhla appku "Kalorické tabulky" nebo tak něco. Jako, je to udělané dobře, asi měsíc jsem se podle toho stravovala a kupodivu jsem se cítila lépe. Vážit jsem se nezkoušela, ale pomohlo mi to získat přehled co je jak vydatné a že není nejlepší si dát na snídani palačinky s ovocem, oslazenou kávu, řízek s hranolkami a nášupem nějakého dipu, zákuseček a k večeři párky. Ne, že bych to takhle předtím kombinovala, to ne, ale je asi dobré znát své meze. Appku jsem musela odinstalovat a už se zase trochu nesouměrneji stravuji (trochu "co hrdlo ráčí" styl xD) ale stále se snažím si dávat méně, sahat více po zelenině a nekupovat nezdravé věci (páč nemůžu sníst něco, co doma není). Hah a teď jím čínskou polívku, protože jsem si i finančně začala utahovat opasek.


Tuším že poslední bombičkou bude mé odhodlání si ostříhat ofinku. Tu jsem naposledy měla před 14 lety tuším. Husté co. Nevím, jestli mi sluší, nebo ne. To doroste. Snad. Snad mě teď nebude čekat nějaké focení na průkaz :DD Ah ještě mě neviděli naši, protože jsem si to ostříhala na koleji. Snad mě nezabijou.


Čím dál více si užívám trávení času s blízkými. S dědou na Olympijském festivale a s Lucií na waflích a pizze. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama